Obserwuj w Google News

Red Bull Trasa Życzeń: wyjątkowe koncerty Darii Zawiałow, Janka-rapowanie i Natalii Nykiel

Piotr Krajewski
2 min. czytania
26.05.2020 15:30
Zareaguj Reakcja

"Red Bull Trasa Życzeń" to wyjątkowy projekt muzyczny, którego partnerem jest Radio ZET. W jego ramach zobaczymy występy czołowych polskich artystów. Daria Zawiałow, Janek-rapowanie i Natalia Nykiel zagrają koncerty online. Nie będzie to jednak zwykła trasa. Gwiazdy przeniosą swoich fanów pod scenę, której motyw scenografii wybiorą wcześniej w wirtualnym głosowaniu. Widzowie będą mieć realny wpływ nie tylko na wygląd sceny, ale również na utwory zagrane przez artystów.

Red Bull Trasa Życzeń koncerty online Darii Zawiałow Janka-Rapowanie i Natalii Nykiel kiedy i gdzie oglądać
fot. mat. prasowe

Red Bull Trasa Życzeń: koncerty online Darii Zawiałow, Janka-rapowanie i Natalii Nykiel. Kiedy i gdzie oglądać?

Daria Zawiałow, Janek-rapowanie i Natalia Nykiel zagrają koncerty online w ramach "Red Bull Trasa Życzeń", wyjątkowego projektu muzycznego, który będzie różnił się od typowych występów artystów w internecie. Wszystko za sprawą bardzo interesującej formuły. Koncerty będą streamowane na żywo, a widzowie będą mieć realny wpływ na ich ostateczny kształt – w głosowaniu wybiorą jak będzie wyglądać scena oraz co zagra ich ulubiony artysta.

Koncert Darii Zawiałow w gwiezdnej przestrzeni, a może w estetyce Miami 80’s? Występ Janka-rapowanie przeniesiony w czasie do lat 90. czy w oprawie wizualnej nawiązującej do kalejdoskopu? Wreszcie - Natalia Nykiel w świecie ognia czy diamentów? 

O tym wszystkim zadecydują fani artystów, którzy w głosowaniu na stronie  redbull.pl/trasazyczen wybiorą motyw scenografii każdego z trzech koncertów. Głosowanie rozpoczyna się we wtorek 26 maja i potrwa do 4 czerwca. Będzie można oddać głos raz dziennie na jeden spośród dwóch alternatywnych motywów oprawy wizualnej każdego z występów. W trakcie koncertów widzowie zadecydują również, jakie utwory pojawią się na setliście – w głosowaniu wybiorą swoje ulubione piosenki, które zostaną zagrane przez artystów.

RED BULL TRASA ŻYCZEŃ - HARMONOGRAM:

  • 18.06, 19:00 – koncert Darii Zawiałow
  • 25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie
  • 02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel

Każdy z koncertów zostanie poprzedzony sesją Q&A, które będzie można oglądać na żywo na Facebooku Red Bull Music. Podczas transmisji fani, za pośrednictwem prowadzącego, będą mogli zadać pytania swoim idolom.

Q&A Z ARTYSTAMI (Facebook - RED BULL MUSIC):

  • 15.06, 19:00 – Q&A z Darią Zawiałow
  • 22.06, 19:00 – Q&A z Jankiem-rapowanie
  • 29.06, 19:00 – Q&A z Natalią Nykiel

Transmisja na żywo z koncertów "Red Bull Trasa Życzeń" będzie dostępna na www.redbull.pl/trasazyczen oraz na profilu FB Red Bull Music.

Red Bull Trasa Życzeń
fot. Piotr Szapel, Tomek Gola, Dorota Szulc

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK