Obserwuj w Google News

Rebecca Black dziś. Autorka hitu "Friday" zmieniła się nie do poznania [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.02.2020 14:40
Zareaguj Reakcja

Rebecca Black wywołała niemałą burzę swoją piosenką „Friday” w 2011 roku. Młoda wokalistka nie tylko stała się pośmiewiskiem internetu, ale także została nazwana najgorszą piosenkarką świata. Obecnie Rebecca Black ma już 22 lata i zmieniła się nie do poznania. Tak dziś wygląda autorka utworu „Friday”.

Rebecca Black dziś autorka hitu Friday zmieniła się nie do poznania foto
fot. Youtube, Instagram screen

Rebecca Black: tak dziś wygląda autorka piosenki „Friday”

Rebecca Black zasłynęła w sieci piosenką „Friday” w 2011 roku. 13-letnia wówczas piosenkarka nie spodziewała się jednak, że jej debiutancki singiel wywołała aż takie poruszenie. Internauci z całego świata wyśmiali utwór nastolatki, która natychmiast stała się gwiazdą prześmiewczych memów.

Okryty złą sławą kawałek „Friday”, okrzyknięty przez wiele osób najgorszą piosenką wszech czasów, mocno zaszkodził karierze Rebekki Black. Pomimo ogromnej krytyki wokalistka nie przestała nagrywać muzyki, ale żadna jej kolejna piosenkarka nie osiągnęła sukcesu. Do tej pory Amerykance nie udało się również wydać pierwszego albumu.

Dziś Rebecca Black ma już 22 lata i wygląda zupełnie inaczej. Obecnie wokalistka ma dużo krótsze włosy niż za czasów piosenki „Friday”, a w mediach społecznościowych publikuje niekiedy bardzo odważne zdjęcia.

Rebecca Black dziś. Tak obecnie wygląda autorka "Friday"

RadioZET.pl/PK