Obserwuj w Google News

Raper Młody ZB nie żyje. Miał 33 lata

1 min. czytania
06.05.2022 16:11
Zareaguj Reakcja

Zmarł Młody ZB, raper z Białegostoku, znany ze współpracy z Małolatem K2 oraz Eve. O śmierci 33-letniego muzyka poinformowali w mediach społecznościowych jego przyjaciele. 

@
fot. Facebook:@Legalnie Nielegalni

Smutna wiadomość dla fanów polskiego rapu. Nie żyje białostocki raper Młody ZB, znany m.in. z utworu "Karma". Artysta zmarł 4 maja 2022 r. w wieku zaledwie 33 lat. Przyczyny śmierci Młodego ZB nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Redakcja poleca

Raper Młody ZB nie żyje. Zmarł w wieku 33 lat

Informacja o śmierci rapera pojawiła się 5 maja na fanpage'u Legalnie Nielegalni. 

Odszedł od nas Młody ZB... Spoczywaj w pokoju Jacek, na zawsze w naszej pamięci. 04.07.1989 - 04.05.2022 - czytamy na Facebooku.

Nie dochodzi to do mnie, że odszedłeś. Brachu, taka dobra mordka, niedawno ze sobą gadaliśmy niedawno byłem pod bramą jak wyskakiwałeś, a teraz cię nie ma. Spoczywaj w spokoju Brachu [*] – napisał w mediach społecznościowych przyjaciel rapera, Daniel Michalik. 

Młody ZB znany był przede wszystkim ze współpracy z Małolatem K2 i Eve. W 2018 roku ukazał się ich wspólny album "Wysoko ponad stan". Do najbardziej znanych utworów Młodego należą "Karma" oraz "Diss na pseudo prawilniaków (JPP)", skierowany do Popka i Pomidora, z którymi pozostawał w konflikcie.