Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Rag’n’Bone Man & Pink, Twenty One Pilots i Imanbek & Sean Paul

2 min. czytania
09.04.2021 12:36
Zareaguj Reakcja

Piątek z gorącymi premierami na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć nowe utwory Rag’n’Bone Man i Pink, a także Imanbeka, Seana Paula i Sofii Reyes. Pojawi się także nowy singiel Twenty One Pilots.

Rag n Bone Man Pink
fot. mat. prasowe

Rag’n’Bone Man & Pink – „Anywhere Away From Here”

„Anywhere Away From Here” to wspólny singiel Rag’n’Bone Mana i Pink. Utwór znajdzie się na nadchodzącym albumie Brytyjczyka zatytułowanym „Life By Misadventure”, który już wcześniej promował singiel „All You Ever Wanted”.

Przy tworzeniu duetu pracowali Ben Jackson-Cook, Simon Alredem, Dan Priddy i Mark Crew. Jak zdradzają artyści, „Anywhere Away From Here” opowiada o uczuciu dyskomfortu w towarzystwie.

Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że Pink pojawiła się w tej piosence i ogromne się cieszę, że mogłem z nią współpracować – mówi Rory.

Pink zdradziła, kiedy poznała Rag’n’Bone Mana: „Po raz pierwszy spotkałam go podczas europejskiej trasy w 2017 roku, niedługo po tym jak usłyszałam „Human”. Od tego momentu zakochałam się w jego głosie. Gdy go poznałam od razu zauważyłam, że ma wspaniała duszę. Wiedziałam, że chcę z nim współpracować”.

Premiera „Anywhere Away From Here” Rag’n’Bone Mana & Pink po godz. 14:00 na antenie Radia ZET.

Imanbek, Sean Paul, Sofia Reyes – „Dancing On Dangerous”

Słynny jamajski artysta Sean Paul i meksykańska piosenkarka Sofia Reyes łączą siły z Imanbekiem, kazaskim producentem i DJ, który niedawno otrzymał Grammy za swój remiks utworu „Roses” Saint Jhn. To pierwszy w historii obywatel Kazachstanu nagrodzony tą prestiżową statuetką.

„Dancing On Dangerous” to taneczny utwór łączący w sobie rytmy reggae i slam bassem, z którego słynie Imanbek.

Imanbek ma na swoim koncie już współpracę m.in. z Ritą Orą, Davidem Guettą, Usherem czy Marshmello. Warto też dodać, że jest pierwszym producentem pochodzącym z Europy Wschodniej, który trafił do Top 5 zestawienia Billboard Hot 100 (remiks „Roses” SAINt JHN).

Premiera „Dancing On Dangerous” Imanbeka, Seana Paula, Sofiii Reyes po godz. 15:00 na antenie Radia ZET.

Twenty One Pilots – „Shy Away”

Twenty One Pilots zaprezentowali nowy singiel „Shy Away”, który jest pierwszą oficjalną zapowiedzią nowego albumu zespołu. Muzycy ujawnili, że ich płyta „Scaled and Icy” ukaże się już 21 maja.

Tyler Joseph napisał i prawie w całości sam wyprodukował nowy album w jego domowym studiu podczas rocznej izolacji, podczas gdy Josh Dun dogrywał partie perkusyjne na drugim końcu kraju. Album „Scaled And Icy” to owoc „wirtualnej” współpracy obydwu muzyków, przepełniony powszechnie panującymi emocjami towarzyszącymi nam w 2020 roku: niepokoju, samotności, znudzenia, czy wątpliwości dotyczących przyszłości.

Premiera „Shy Away” Twenty One Pilots po godz. 18:00 na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe