Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski w Hot 16 Challenge 2: „Porapuję, popróbuję, tego się nie boję wcale” [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
07.05.2020 12:59
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski rapuje w Hot 16 Challenge 2. Wokalista i prezenter telewizyjny dołączył do akcji polskich artystów, w ramach której nagrywają krótkie utwory i zbierają pieniądze na walkę z koronawirusem. Rafał Brzozowski przyjął wyzwanie i pokazał, jak rapuje w domu.

Rafał Brzozowski rapuje w Hot 16 Challenge 2 Porapuję popróbuję tego się nie boję wcale
fot. Youtube screen

Rafał Brzozowski to kolejna osoba, która dołączyła do Hot 16 Challenge 2. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w rapie. Od kilku dni internetowa akcja polskich raperów podbija sieć, a do zabawy w szczytnym celu dołączają następne gwiazdy.

Hot 16 Challenge 2 to świetna okazja, aby pomóc lekarzom i pracownikom medycznym w walce z pandemią koronawirusa. Wszyscy artyści biorący udział w akcji zachęcają internautów do wsparcia specjalnej zbiórki pieniędzy. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge.

Hot 16 Challenge 2: Dawid Podsiadło podziękował lekarzom i pokazał swoje mieszkanie [WIDEO]

Rafał Brzozowski rapuje w Hot 16 Challenge 2

Rafał Brzozowski rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nominowany przez Klocucha gwiazdor TVP podjął wyzwanie i postanowił nagrać krótki utwór składający się z 16 wersów.

Myślę sobie, tyle w życiu dziwnych miałem przygód stale. Porapuję, popróbuję, tego się nie boję wcale. Z rapu Eminem wyleczył dawno mnie niestety, kto nie widział, niech poszuka, jak spociłem się z podniety — rapuje Brzozowski.

Piosenkarz nawiązał tym samym do swojego pamiętnego występu w programie „SuperSTARcie”, który był emitowany w 2014 roku. Rafał Brzozowski wystąpił tam z utworem „Lose Yourself” Eminema. Wykonanie nie przypadło jednak do gustu internautów.

Rafał Brzozowski zdecydował się nominować kolejne osoby do Hot 16 Challenge 2. Do udziału w wyzwaniu zaprosił zapaśnika Damiana Janikowskiego, piłkarza Kamila Grosickiego i piosenkarkę Majkę Jeżowską.

Paweł Domagała w #Hot16Challenge2. Internauci zachwyceni: "To jest fenomenalne" [WIDEO]

RadioZET.pl/PK