Obserwuj w Google News

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcin Wojciechowski jednym ze współprowadzących

1 min. czytania
20.05.2022 09:00
Zareaguj Reakcja

Polsat SuperHit Festiwal 2022 z Radiem ZET. Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne święto nad Bałtykiem, które odbędzie się w dniach 20-22 maja w Sopocie. Dzięki Radiu ZET możecie liczyć na wyjątkowe wywiady z największymi gwiazdami. Nie zabraknie też Marcina Wojciechowskiego, który będzie jednym ze współprowadzących festiwalu.

Polsat SuperHit Festiwal 2022
fot. mat. prasowe / Radio ZET

Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbędzie się w dniach 20-22 maja. W trakcie trzech dni na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. W Sopocie wystąpią m.in. Doda, T.Love, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Bryska, Kwiat Jabłoni czy Ralph Kaminski.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: kto wystąpi i kiedy? Plejada gwiazd w Sopocie [PROGRAM, BILETY]

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcin Wojciechowski współprowadzącym

Polsat SuperHit Festiwal 2022 pod patronatem Radia ZET to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w tym roku.

Nasi słuchacze mogą liczyć na zaproszenia na festiwal i mnóstwo interesujących relacji wprost z Sopotu. Wywiady z gwiazdami Polsat SuperHit Festiwal 2022 będzie przeprowadzać Magda Barczyk – będzie można je usłyszeć na naszej antenie i zobaczyć w mediach społecznościowych.

W trakcie koncertów pojawi się również Marcin Wojciechowski, który wystąpi w roli jednego ze współprowadzących. Zaprezentuje ciekawostki dotyczące występujących artystów.

Redakcja poleca