Obserwuj w Google News

R3hab & Zayn & Jungleboi — "Flames". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
15.11.2019 12:42
Zareaguj Reakcja

R3HAB spotyka Zayna w singlu „Flames” z gościnnym udziałem Jungleboia. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo utwór już w piątek po godz. 13:00.

R3hab Zayn Jungleboi Flames nowa piosenka piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Po premierze singla „All Comes Back To You”, R3HAB ponownie przekracza bariery gatunkowe i prezentuje kolejny utwór – to najbardziej gwiazdorska współpraca w jego dotychczasowym dorobku. W „Flames” słyszymy bowiem Zayna, gwiazdora One Direction oraz Jungleboia.

Za produkcję „Flames” odpowiada R3HAB, a elektroniczne bity i bas świetnie komponują się ze zmysłowym wokalem Zayna. Utwór jest najlepszym dowodem na to, że R3HAB potrafi zgrabnie podwyższać poprzeczkę z każdym utworem, wchodzić na nowe kreatywne obszary, a jednocześnie zachowywać swój unikatowy styl, który zapewnił artyście miliony słuchaczy na całym świecie.

— Pracowałem nad „Flames” od 2017 z Jungleboiem, a kiedy dostaliśmy telefon od Zayna, że jest zainteresowany, zgodziliśmy się bez wahania. Rezultat jest co najmniej epicki. Jestem niezwykle dumny z tego kawałka i nie mogę się doczekać, gdy wszyscy go usłyszycie — mówi R3HAB.

R3HAB, a tak naprawdę Fadil El Ghoul, to duńsko-marokański artysta, który debiutował w 2017 niezależnie wydanym albumem „Trouble” (jako CYB3RPVNK). W 2019 znalazł się na 14. miejscu prestiżowej listy DJ Mag’s Top 100. Największym dotychczasowym hitem artysty jest utwór „All Around The World” z A Touch of Class, który do tej pory zgromadził już 200 mln streamów. Singiel ma status złota lub platyny w ośmiu krajach.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK