Obserwuj w Google News

R3HAB, Clara Mae, Frank Walker — „More Than OK”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.01.2020 14:20
Zareaguj Reakcja

„More Than OK” to piątkowa muzyczna premiera, którą usłyszą słuchacze Radia ZET. R3HAB rozpoczyna nowy rok z pozytywnym przesłaniem. Utwór powstał we współpracy z wokalistką i kompozytorką Clarą Mae oraz producentem Frankiem Walkerem.

R3HAB Clara Mae Frank Walker More Than OK piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

W utworze czuć zarówno złamane serce, jak i dużą dozę nadziei. Marzycielski wokal Clary sprawia, że od „More Than OK” trudno się uwolnić. Singiel opowiada historię nieszczęśliwej pary, która zatraciła magię miłości i nie może znaleźć wyjścia z sytuacji. Przesłanie brzmi: nigdy nie zadowalaj się po prostu „OK”, ale staraj się o to, by zawsze mierzyć wyżej. Idealne na czas postanowień noworocznych!

To pierwsza współpraca R3HAB z Clarą Mae i druga z Frankiem Walkerem. Artyści tak mówią o swoim najnowszym singlu:R3HAB: — Jestem fanem Clary Mae od dłuższego czasu. Kiedy wreszcie okazało się, że możemy wejść razem do studia, nie wahałem się ani minuty. „More Than OK” ma dobry klimat, świetne wokale oraz przesłanie, z którym każdy może się utożsamić. Niech to będzie początek nowej, świetnej dekady!

 „More Than OK” to przypomnienie, by nigdy nie godzić się na obniżanie standardów zarówno w życiu, jak i miłości. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i przeżyty w taki sposób, jakby miał być ostatnim. Praca z R3HAB i Frankiem Walkerem była czystą przyjemnością. Uwielbiam klimat, który udało nam się stworzyć na singlu. Równie dobrze pracowało się nam przy klipie. Sceny pod wodą stanowiły pewne wyzwanie, ale i tak świetnie się bawiliśmy. Brawa dla Mario, naszego reżysera, który zrobił piękny teledysk — mówi Clara Mae.

Jestem fanem R3HAB odkąd tylko zajmuję się muzyką i mam to szczęście, że mogę go nazwać również swoim przyjacielem. Jakiś rok temu odezwałem się do niego z pytaniem, czy nie zrobi remiksu mojego singla „Heartbreak Back”, a teraz wreszcie mogliśmy stworzyć premierowy kawałek. Clara Mae to wyjątkowy talent, a jej wokal sprawia, że „More Than OK” jest niepowtarzalne — dodaje Frank Walker.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK