Obserwuj w Google News

Quebonafide zaatakowany przez rapera Sentino. Poszło o pieniądze: "Leszcz j*****"

2 min. czytania
26.03.2021 09:33
Zareaguj Reakcja

Quebonafide został publicznie zaatakowany przez innego rapera, Sentino. W relacji na żywo na Instagramie artysta zarzucił autorowi hitu „Bubbletea”, że ten nie zapłacić mu za nagranie zwrotki w ich wspólnym utworzenie. Nie zabrakło ostrych słów pod adresem Quebonafide.

Quebonafide
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Quebonafide to jeden z najpopularniejszych polskich raperów ostatnich lat. Jego ostatnia płyta „Romantic Psycho” zrobiła niesamowitą furorę, a promujący ją singiel „Bubbletea” z Darią Zawiałow był jednym z najchętniej słuchanych polskich utworów w 2020 roku.

Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się Quebonafide, został właśnie zaatakowany przez innego kolegę z branży. Sentino twierdzi, że raper nie zapłacił mu za zwrotkę we wspólnym utworze. Nie zabrakło ostrych słów pod adresem Quebo.

Zobacz także: Natalia Szroeder w czułych objęciach Quebo. Opublikowała intymne zdjęcie

Quebonafide zaatakowany przez rapera Sentino. Poszło o pieniądze

Sentino zaatakował Quebonafide w trakcie relacji na żywo na Instagramie. Niemiecki raper pochodzenia chilijsko-polskiego po raz kolejny publicznie oskarżył Grabowskiego o niewypłacenie pieniędzy za wykonaną pracę.

Jak informuje Glamrap.pl, Sentino wspomniał o tym już na początku marca – Quebonafide miał nie zapłacić mu 5 tysięcy złotych. Teraz raper wrócił do sprawy i zwyzywał kolegę z branży.

Quebo mi nie zapłacił? S*** na niego i jego tysiąc sto euro, k**** niech sobie w p**** wsadzi głęboko. Niech w********* leszcz j***** i tyle – powiedział Sentino.

Quebonafide nie odniósł się na ten moment do oskarżeń Sentino. Raperzy mieli okazję współpracować przy ostatniej płycie Kuby Grabowskiego, czyli potrójnie albumu „Romantic Psycho”. Sentino pojawił się w piosence „ŚWIATTOMÓJPLACZABAW”.

Zobacz także:  Bilal Wahib aresztowany. Raper miał namawiać nieletniego chłopca do obnażenia się