Obserwuj w Google News

Post Malone w ostatniej chwili odwołał koncert: "Jestem w szpitalu, z takim bólem nie mogę wystąpić"

1 min. czytania
26.09.2022 12:31
Zareaguj Reakcja

Post Malone nie był w stanie zagrać koncertu w Bostonie. Odwołał występ tuż przed wejściem na scenę i udał się do szpitala z ogromnym bólem.

Post Malone
fot. MAURO PIMENTEL/AFP/East News

Post Malone miał wystąpić w Bostonie, niestety tuż przed koncertem muzyk odwołał wydarzenie. Artysta nie był w stanie pojawić się na scenie ze względu na ogromny ból. Zamiast chwycić za mikrofon, muzyka odwieziono do szpitala.

Post Malone odwołał koncert. Trafił do szpitala

Malone zwrócił się z przeprosinami do swoich fanów, którzy przybyli tłumnie na jego występ w Bostonie. Wyznał, że ciało odmówiło mu posłuszeństwa.

W trasie koncertowej zwykle wstaje około 16., a dzisiaj obudził mnie trzask po prawej stronie ciała. Wczoraj czułem się świetnie, a dzisiaj wszystko się zmieniło.

Muzyk napotkał problem nie tylko z poruszaniem, ale też złapaniem oddechu. W takim stanie Malone nie byłby w stanie wykonać nawet jednej piosenki.

Mam trudności z oddychaniem i za każdym razem, gdy wciągam powietrze lub się poruszam, odczuwam przeszywający ból.

Post Malone: "Odczuwam przeszywający ból przy oddychaniu"

Post Malone podkreślił, że jest mu niezwykle przykro, że zawiódł fanów. Wyznał, że pisze przeprosiny prosto ze szpitala, gdzie szuka specjalistycznej pomocy. Muzyk obiecał, że wynagrodzi słuchaczom swoją nieobecność.

Redakcja poleca

Problemy wokalisty mogą być konsekwencją wypadku sprzed tygodnia. Artysta podczas koncertu w St. Louis wpadł w otwartą zapadnię podczas wykonywania hitu "Circles". Muzyk przez jakiś czas nie mógł wstać z ziemi i widać było, jak zwija się na niej z bólu.

RadioZET.pl/Billboard