Obserwuj w Google News

Poparzeni Kawą Trzy i Orkiestra Dęta Expresja w akcji #SERCE. Tysiąc muzyków zagra dla polskiej służby zdrowia

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.04.2020 13:38
Zareaguj Reakcja

Poparzeni Kawą Trzy i Orkiestra Dęta Expresja we wspólnym projekcie #SERCE. Już w niedzielę internauci będą mogli zobaczyć wspólny koncert blisko tysiąca muzyków, którzy zagrają jednocześnie. Tą wyjątkową akcją artyści chcą pomóc w walce z pandemią koronawirusa. Uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy na pomoc lekarzom i personelowi medycznemu.

Poparzeni Kawą Trzy i Orkiestra Dęta Expresja w akcji SERCE Tysiąc muzyków zagra dla polskiej służby zdrowia
fot. mat. prasowe

Poparzeni Kawą Trzy i Orkiestra Dęta Expresja zagrają razem koncert w ramach akcji #SERCE mającej na celu pomóc w trudnej walce z pandemią koronawirusa. Wydarzenie będzie naprawdę wyjątkowe, ponieważ widzowie zobaczą w jednym momencie tysiąc artystów, którzy zaprezentują się prosto ze  swoich domów. Oprócz członków zespołu Poparzeni Kawą Trzy pojawią się uznani artystów czołowych polskich filharmonii, a także dzieci ze szkół z całej Polski. Orkiestrą będzie dyrygował Jurek Owsiak.

>>  Poparzeni Kawą Trzy z przesłaniem w czasach epidemii. Nagrali teledysk w domu [WIDEO]

Koncert zostanie opublikowany już w najbliższą niedzielę, 12 kwietnia o 12:00. Nagranie pojawi się w serwisie YouTube — na oficjalnych kanałach zespołu Poparzeni Kawą Trzy oraz i Orkiestry Dętej Ekspresja.

W ramach akcji #SERCE uruchomiono specjalną zbiórkę pieniędzy ( kliknij tutaj). Zebrane środki zostaną przekazane funduszowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przekaże pieniądze na pomoc lekarzom i personelowi medycznemu ratującemu ludzkie życie podczas pandemii koronawirusa w Polsce.

RadioZET.pl/PK