Obserwuj w Google News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: transmisja, prowadzący. Gdzie i o której oglądać festiwal?

2 min. czytania
20.05.2022 09:09

Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbędzie się w dniach 20-23 maja. Na scenie w Sopocie zobaczymy największe gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu. Gdzie i o której można oglądać festiwal oraz kto go poprowadzi? Poniżej szczegóły na temat transmisji Polsat SuperHit Festiwal 2022 i prowadzących.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 prowadzący
fot. mat. prasowe

Polsat SuperHit Festiwal 2022 pod patronatem Radia ZET odbędzie się w dniach 20-22 maja. W trakcie trzech dni na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. W Sopocie wystąpią m.in. Doda, T.Love, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Bryska, Kwiat Jabłoni czy Ralph Kaminski.

Redakcja poleca

Polsat SuperHit Festiwal 2022: transmisja. Gdzie i o której oglądać festiwal w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 potrwa trzy dni i będzie się składał z kilku wyjątkowych koncertów, m.in. jubileuszów LemON i T.Love, "Radiowego Przeboju Roku", Koncertu Platynowego czy recitali Dody i Ralpha Kaminskiego. Ostatniego dnia zobaczymy występy popularnych polskich kabaretów.

Transmisja Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie będzie dostępna na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w telewizji Polsat.

Organizatorzy przygotowali też poranny program telewizyjny Strefa Gwiazd, który poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor. W programie m.in. szczere rozmowy z gwiazdami festiwalu. Strefa gwiazd w piątek i sobotę o godz. 9:00 w Polsacie.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: kto wystąpi i kiedy? Plejada gwiazd w Sopocie [PROGRAM, BILETY]

Polsat SuperHit Festiwal 2022: prowadzący. Kto i kiedy poprowadzi festiwal w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 poprowadzą znani i lubiani prezenterzy. Co ciekawe, każdego dnia skład prowadzących będzie się zmieniał. Kto i kiedy poprowadzi festiwal w Sopocie? Poniżej szczegóły.

  • 20 maja - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.
  • 21 maja - Karolina Gilon, Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka
  • 22 maja - Adrianna Borek i Robert Korólczyk

RadioZET.pl/mat.prasowe