Obserwuj w Google News

Placido Domingo ma koronawirusa. Legendarny tenor wydał oświadczenie

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.03.2020 09:29
Zareaguj Reakcja

Placido Domingo zakażony koronawirusem. Legendarny hiszpański tenor poinformował o tym w oświadczeniu, które opublikował w niedzielę. 79-latek poddał się natychmiastowej kwarantannie.

Placido Domingo ma koronawirusa hiszpański tenor wydał oświadczenie
fot. Anton Denisov/SPUTNIK Russia/East News

Placido Domingo ma koronawirusa. Hiszpański tenor wydał oświadczenie

Placido Domingo jest zarażony koronawirusem. Światowej sławy śpiewak operowy poinformował, że testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały wynik pozytywny.

Legendarny hiszpański tenor wydał specjalne oświadczenie, w którym napisał, że w ostatnich dniach poddał się badaniu po tym, jak wystąpiły u niego typowe dla koronawirusa objawy, m.in. wysoka gorączka i kaszel. 79-letni Placido Domingo wraz z członkami swojej rodziny przebywa obecnie na przymusowej kwarantannie. Stan wszystkich osób jest dobry.

Śpiewak operowy zaapelował też do wszystkich internautów, aby byli bardzo ostrożni, pozostali w domach i przestrzegli zasad higieny.

Razem możemy walczyć z tym wirusem i zatrzymać obecny światowy kryzys. Mam nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalnego życia — napisał tenor.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach Placido Domingo został oskarżony o molestowanie seksualne przez dwadzieścia kobiet w Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/PAP/PK