Obserwuj w Google News

Piotr Cugowski pokazał syna w nowym teledysku. Podobny do taty? [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.04.2020 10:05
Zareaguj Reakcja

Piotr Cugowski opublikował lyric video do akustycznej wersji swojej piosenki „Takich jak my nie znał świat”. W klipie złożonym ze zdjęć artysta postanowił pokazać swojego syna — Piotra juniora.

Piotr Cugowski pokazał syna w nowym teledysku podobny do taty wideo
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Piotr Cugowski pokazał syna w nowym teledysku

Piotr Cugowski pokazał swojego syna. Wokalistka zaprezentował wyjątkowego lyric video do akustycznej wersji swojego singla zatytułowanego „Takich jak my nie znał świat”, który promuje jego płytę „40”.

Jak przyznał Piotr Cugowski na Instagramie, wideo powstało w domowych zaciszach kwarantanny. W klipie możemy zobaczyć wiele prywatnych zdjęć artysty, na których pojawia się również jego syn — Piotr junior.

W zeszłorocznej rozmowie z Onetem Piotr Cugowski przyznał, że utwór „Takich jak my nie znał świat” opowiada o jego relacji z synem: „On ma osiem i pół roku i bardziej niż muzyka interesuje go piłka nożna, jest świetnym piłkarzem. Kiedy mu ten utwór pierwszy raz puściłem, powiedział: "Fajnie, ale może napisz piosenkę, jak dobrze gram w piłę?". Trochę się podłamałem. Ja tutaj z emocjami na wierzchu, a ten mi o kopaniu. Ale to utwór naprawdę mi bliski”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/onet.pl/PK