Obserwuj w Google News

Pink zawiesza karierę. Piosenkarka zdradziła, dlaczego robi sobie przerwę od muzyki

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.11.2019 12:06
Zareaguj Reakcja

Pink zawiesza karierę. Amerykańska piosenkarka w najnowszym wywiadzie przyznała, że planuje przerwę od muzyki. W 2020 roku 40-latka chce skupić się tylko i wyłącznie na swojej rodzinie.

Pink zawiesza karierę piosenkarka zdradziła dlaczego robi sobie przerwę od muzyki
fot. Youtube screen

Pink zawiesza karierę. Robi sobie przerwę od muzyki

Pink ma za sobą wiele miesięcy bardzo ciężkiej pracy. W ciągu dwóch lat wydała dwie nowe płyty i zagrała ponad 150 koncertów na całym świecie, w tym jeden w Warszawie.

>>  Córka Pink ogoliła głowę. Nowa fryzura 8-letniej dziewczynki zaskoczyła internautów [FOTO]

W najnowszym wywiadzie dla „Entertainment Tonight”, który odbył się tuż przed galą CMA Awards 2019, poinformowała, że zawiesza karierę. Gwiazda przyznała, iż potrzebuje dłuższej przerwy od muzyki i chce poświęcić więcej czasu swojej rodzinie.

 

Mieliśmy dwa i pół roku z muzyką. Moja córka Willow wróciła właśnie do szkoły, a synek Jameson niedługo zacznie chodzić do przedszkola. To będzie rok dla rodziny. W życiu mojego męża też wiele się wydarzy. Jest bardzo pomocny. Jeździł ze mną po całym świecie. Teraz jego kolej, aby zrobił coś dla siebie — wyznała Pink.

Ostatnia płyta Pink zatytułowana „Hurts 2B Human” ukazała się w kwietniu 2019 roku. Promował ją m.in. przebój „Walk Me Home” i najnowszy singiel „Love Me Anyway”, który artystka nagrała razem z Chrisem Stapletonem, wielką gwiazdą amerykańskiego country.

Fanka Pink urodziła dziecko w trakcie jej koncertu. Reakcja gwiazdy bezcenna

RadioZET.pl/insider.com/PK