Obserwuj w Google News

Pink i jej syn mieli koronawirusa. Gwiazda ostrzega fanów: "Ta choroba jest poważna i prawdziwa"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
06.04.2020 10:30
Zareaguj Reakcja

Pink poinformowała, że ona i jej syn mieli koronawirusa. Okazuje się, że 3-letni chłopiec bardzo ciężko przechodził zakażenie. Wokalistka ujawniła nowe informacje na temat stanu ich zdrowia i opowiedziała o trudnym przebiegu choroby.

Pink i jej syn mieli koronawirusa gwiazda ostrzega fanów ta choroba jest poważna i prawdziwa
fot. Instagram

Pink i jej syn mieli koronawirusa. Opowiedziała o ciężkich objawach choroby

Pink wyznała, że ona i jej 3-letni syn zmagali się z koronawirusem. Dwa tygodnie temu uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność wirusa w organizmie. Słynna piosenkarka poinformowała jednak, że udało im się wyzdrowieć — kilka dni temu zostali ponownie poddani testom i szczęśliwie dały wynik negatywny. Potwierdziła również, że jej mąż i córka są zdrowi.

Gwiazda postanowiła opowiedzieć fanom o ostatnich tygodniach i trudnym przebiegu choroby, z którą zmagała się wraz z synem. Okazuje się, że w ich przypadku objawy koronawirusa były naprawdę niebezpieczne. Pink przyznała, iż była przerażona, a przebieg choroby wyglądał jak rollercoaster — zwłaszcza w przypadku 3-letniego Jamesona. Chłopiec był bardzo chory.

Przepłakałam wiele nocy. Nigdy nie modliłam się tyle, co wtedy. Mówili, że naszych dzieci nie będzie to dotyczyć. Nie ma gwarancji. Nikt nie jest bezpieczny — powiedziała Pink i dodała: „Jameson był naprawdę bardzo chory. Przez ostatnie trzy tygodnie prowadziłam dziennik jego i swoich objawów. Po trzech tygodniach on wciąż ma temperaturę. To był rollercoaster dla nas obojga”.

Przez całe swoje życie Pink zmagała się z  astmą. Koronawirus sprawił, że musiała używać nebulizatorów do inhalacji. Wyznała, że w pewnym momencie była bardzo przerażona. Przyznała też, że choroba przebiega w nietypowy sposób: „Kiedy myślisz, że już jest lepiej, dzieje się coś innego”.

Pink postanowiła wesprzeć pracowników medycznych i przekazała milion dolarów na służbę zdrowia. Skrytykowała również działania amerykańskiego rządu, który powinien umożliwić testy na koronawirusa bardziej dostępnymi: „Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Ludzie muszą zdawać sobie sprawę, że dotyka ona młodych i starych, zdrowych i niezdrowych, bogatych i biednych, musimy zapewnić bezpłatny i szerszy do badań, aby chronić nasze dzieci, rodziny, przyjaciół i nasze społeczności”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK