Obserwuj w Google News

Pink nagrała piosenkę z córką. 9-letnia Willow zrobi karierę jak jej mama? [WIDEO]

2 min. czytania
19.02.2021 15:17
Zareaguj Reakcja

Pink łączy karierę muzyczną z życiem rodzinnym. Amerykańska piosenkarka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Niewykluczone, że córka pójdzie w jej ślady i zostanie wielką gwiazdą. Pink zaprezentowała właśnie nową piosenkę „Cover Me in Sunshine”, którą nagrała razem z 9-latką. Willow zrobi karierę jak jej mama?

Pink Willow
fot. mat. prasowe

Pink to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Od ponad dwudziestu lat hity wokalistki robią furorę na listach przebojów.

Amerykanka może pochwalić się także udanym życiem prywatnym. Ma męża, a także dwójkę dzieci. Wszystko na to wskazuje, że jej córka Willow może pójść w ślady mamy. Pink wydała właśnie pierwszą piosenkę z utalentowaną 9-latką.

Córka Pink ogoliła głowę. Nowa fryzura 8-letniej dziewczynki zaskoczyła internautów [FOTO]

Pink i jej córka Willow w duecie. Nagrały razem piosenkę "Cover Me in Sunshine"

Pink i jej córka Willow nagrały pierwszą wspólną piosenkę "Cover Me in Sunshine". Autorkami słów utworu są Amy Allen i Mozella, które współpracowały z największymi gwiazdami popu, m.in. Miley Cyrus, Harrym Stylesem, Madonną czy Shawnem Mendesem.

Poprzedni rok był dla nas prawdziwym rollercoasterem emocji. Był przepełniony strachem, smutkiem i samotnością, ale był także pełen ciszy, refleksji i nauki. Willow i ja znalazłyśmy ukojenie w tworzeniu muzyki i prezentujemy ten numer z nadzieją, że Wam również pomoże przetrwać ten ciężki okres – wyznała Pink.

Do utworu "Cover Me in Sunshine" powstał także teledysk nagrany na farmie należącej do rodziny Pink. Ranczo i winiarnia znajdują się w pięknych okolicach Santa Barbara w Kalifornii.

Pink ostrzega przed koronawirusem

Pink to jedna z wielu gwiazd, która zmagała się z COVID-19. W kwietniu zeszłego roku piosenkarka poinformowała, że ona i jej syn przeszli zakażenie koronawirusem.

Jak zdradziła fanom, objawy w ich przypadku były naprawdę niebezpieczny. Pink przyznała, że wielokrotnie płakała i była przerażona przebiegiem choroby zwłaszcza u jej 3-letniego syna Jamesona.

Nigdy nie modliłam się tyle, co wtedy (…) Przez ostatnie trzy tygodnie prowadziłam dziennik jego i swoich objawów. Po trzech tygodniach on wciąż ma temperaturę. To był rollercoaster dla nas obojga – wyznała.

Szczęśliwie piosenkarce i jej synkowi udało się pokonać COVID-19.

Pink i jej syn mieli koronawirusa. Gwiazda ostrzega fanów: "Ta choroba jest poważna i prawdziwa"