Obserwuj w Google News

Piękni i Młodzi przestaną istnieć? Magdalena Narożna komentuje głośne plotki

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.01.2020 13:22
Zareaguj Reakcja

Afera z członkami zespołu Piękni i Młodzi odbiła się szerokim echem w internecie. W trakcie pobytu w Zakopanem miało dojść do bójki, w której ucierpiała obecna partnerka Dawida Narożnego. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli zastanawiać się nad przyszłością słynnego zespołu disco polo. Magdalena Narożna zdecydowała się to skomentować.

Piękni i Młodzi przestaną istnieć Magdalena Narożna komentuje głośne plotki
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Piękni i Młodzi: to koniec zespołu? Magdalena Narożna komentuje

Piękni i Młodzi przestaną istnieć? Po bardzo głośnej aferze z bójką w Zakopanem, w którą zamieszani byli obecni partnerzy byłych małżonków, pojawiły się wątpliwości co do przyszłości znanego zespołu i kolejnych koncertów.

W rozmowie z Super Expressem Magdalena Narożna postanowiła odnieść się do głośnych plotek i odniosła się do dalszych planów Pięknych i Młodych. Choć piosenkarka ma napięte stosunki z byłym mężem i członkiem grupy Dawidem Narożnym, nie planuje rozwiązania zespołu.

Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą — powiedziała Narożna i potwierdziła, że nie planuje rozpoczęcia kariery solowej.

Przypomnijmy, że po sylwestrze w Zakopanem między członkami zespołu oraz ich partnerami miało dojść do awantury i pobicia. Muzycy wydali oświadczenia w tej sprawie. W swoim oficjalnym komunikacie wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" broni obecnego partnera, który ponoć dopuścił się przemocy względem nowej partnerki jej byłego męża.

 

RadioZET.pl/se.pl/PK