Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: OneRepublic, Rita Ora, Ava Max, Charming Horses

Piotr Krajewski
2 min. czytania
13.03.2020 14:02
Zareaguj Reakcja

W piątek słuchacze Radia ZET mogą liczyć na mnóstwo muzycznych premier. Na naszej antenie pojawią się nowe utwory m.in. OneRepublic, Rity Ory i Avy Max.

Piątkowe premiery w Radiu ZET: OneRepublic, Rita Ora, Ava Max, Charming Horses
fot. mat. prasowe

Premiera po 14:00: Charming Horses & Lutricia McNeal — Ain't That Just The Way

Premiera po 18:00: Ava Max — Kings & Queens

Ava Max zaprezentowała pierwszą nową piosenkę w 2020 roku. Utwór "Kings & Queens" to pierwsza zapowiedź z wyczekiwanego debiutanckiego albumu piosenkarki, który ma ukazać się w tym roku.

Piosenkarka niedawno nawiązała współpracę z norweskim DJ-em i producentem Alanem Walkerem przy piosence "Alone Pt. II", do której klip obejrzało na YouTube 41 milionów fanów. Ava połączyła też siły z hiszpańskim gwiazdorem Pablo Alboránem przy singlu "Tabú", który w Hiszpanii pokrył się platyną.

Co ciekawe, pierwszy międzynarodowy hit Avy Max "Sweet But Psycho" właśnie uzyskał w Polsce diamentowy status.

Premiera po 19:00: OneRepublic — Didn't I

OneRepublic wrócili z nowym singlem „Didn’t I”, który zapowiada ich kolejną płytę zatytułowaną „HUMAN”. Na krążku znajdą się również m.in. single „Rescue Me”, „Somebody To Love” i „Wanted”. Autorami nowego utworu są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Zach Skelton, James Abrahart oraz Kygo. „Didn’t I” wyprodukowali Tedder i Kutzle, a współproducentem jest John Nathaniel. Do kawałka powstał klip w reżyserii Christiana Lamba, który wcześniej zrealizował klipy do „Rescue Me” oraz „Wanted”.

Premiera po 20:00: Rita Ora — How To Be Lonely

Rita Ora, która została jurorką programu „The Masked Singer” i kręciła film „Twist”, zaprezentowała  nowy singiel "How To Be Lonely”. Utwór napisał laureat nagrody BRIT i bliski przyjaciel Rity Ory, Lewis Capaldi, który także zagrał na gitarze i zaśpiewał w chórkach.

Z wielką radością przedstawiam mój nowy singiel "How To Be Lonely", z którego jestem szalenie dumna. Wspaniale pracowało mi się z Lewisem nad tym utworem i nie kryję, że świetnie się bawiliśmy. Jest bardzo utalentowany, ma wielkie wyczucie, a tekst, który mi podesłał od razu do mnie trafił. Podróżowanie po świecie, praca, doświadczenia w różnych krajach, bycie w drodze nauczyły mnie cieszyć się własnym towarzystwem i doceniać każdą interakcję. Ta piosenka zainspirowana jest różnymi okresami z mojego życia, chwilami gdy zdawałam sobie sprawę z tego, że wszyscy jesteśmy wartościowi i powinniśmy to doceniać, niekoniecznie poszukując akceptacji u innych. Sami mamy wystarczająco dużo siły, by podejmować własne decyzje. Ciesz się z bycia sobą — mówi Rita o nowym utworze.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK