Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Lady Gaga & Ariana Grande, Sia, Natalia Zastępa

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.05.2020 12:16

Przed nami piątek pełen gorących muzycznych premier na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć pierwszy w karierze duet Lady Gagi i Ariany Grande zatytułowany "Rain on Me", zupełnie nowy singiel Sii i nowość od Natalii Zastępy, czyli piosenkę "Rudy".

Piątkowe premiery w Radiu ZET Lady Gaga Ariana Grande, Sia, Natalia Zastępa
fot. mat. prasowe

Natalia Zastępa — "Rudy". Premiera po godz. 14:00

Czwarty singiel Natalii Zastępy „Rudy” jest muzycznie najbardziej ekspresyjnym, a z pewnością najjaśniejszym z dotychczasowych. Tekst piosenki, choć z pozoru może się wydawać ostrzeżeniem, jest tak naprawdę przewrotny: relacja dwóch osób oparta na świadomych kłamstwach oraz idealizacja wyobrażenia drugiej osoby. W końcu pojawia się pytanie... czy tego naprawdę chcemy? W klipie brawurowo partneruje Natalii aktor, muzyk, model Marcel Borowiec, tu w roli tytułowego „Rudego”.

Lady Gaga & Ariana Grande — "Rain on Me". Premiera po godz. 15:00

Lady Gaga i Ariana Grande we wspólnej piosence „Rain on Me”. Długo wyczekiwany duet piosenkarek ukazał się w piątek. Singiel „Rain on Me” zapowiada nową płytę Lady Gagi zatytułowaną „Chromatica”, która będzie miała swoją premierę już za kilka dni.

Sia — "Together". Premiera po godz. 19:00

Sia, która ma na koncie dziewięć nominacji do Grammy i wiele milionów sprzedanych płyt, zaprezentowała nowy singiel "Together". Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film "Music". "Together" to jedna z 10 kompozycji, które artystka przygotowała na potrzeby swego kinowego dzieła.

RadioZET.pl/PK