Obserwuj w Google News

Patryk Skoczyński z nową piosenką w Radiu ZET. Środowa premiera singla „Dom”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.01.2020 10:47
Zareaguj Reakcja

Patryk Skoczyński pojawi się w środę po godz. 13:00 w Radiu ZET, gdzie zapowie swój nowy singiel „Dom”. Wielu widzów kojarzy tego utalentowanego wokalistę z szóstej edycji „The Voice of Poland”. Już w najbliższy weekend Patryk Skoczyński wystąpi w programie „Szansa  na sukces. Eurowizja 2020”, w którym powalczy o reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Patryk Skoczyński Dom nowy singiel premiera piosenki w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Patryk Skoczyński — Dom. Nowy singiel

Patryk Skoczyński prezentuje nowy singiel zatytułowany „Dom”. Piosenka zapowiada jego debiutancki album, nad którym młody wokalista cały czas pracuje z najbardziej uznanymi producentami. Singiel „Dom” powstał we współpracy z Pauliną Przybysz, która jest autorką tekstu.

Jak mówi sam Patryk, w jego sercu gra wiele gatunków muzycznych, ale najlepiej opisuje go gatunek pop. Do jego największych inspiracji należą m.in. James Bay, Ed Sheeran, Sam Smith, Jessie J, Tom Odell, Ben Howard, James Morrison czy Jamiroquai.

Już 2 lutego Patryk Skoczyński wystąpi w pierwszym odcinku programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, który wyłoni reprezentanta Polski w konkursie. Młody wokalista zmierzy się z jednym z przebojów z repertuaru zespołu ABBA.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK