Obserwuj w Google News

Patrycja Markowska w nowym utworze „Niepoprawna”. Wtorkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
2 min. czytania
31.03.2020 15:48
Zareaguj Reakcja

Już we wtorek po godz. 19:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo nowy utwór Patrycji Markowskiej zatytułowany „Niepoprawna” i krótką rozmowę z artystką. Klip do piosenki powstał ze zbioru kilkuset zdjęć piosenkarki z różnych okresów jej życie. Przy okazji premiery utworu Patrycja Markowska zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem.

Patrycja Markowska Niepoprawna
fot. mat. prasowe

Patrycja Markowska zaprezentowały nowy utwór „Niepoprawna”. W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa oraz ograniczeniami z tym związanymi artystka dołączyła do słynnej już akcji „Zostań w domu” i postanowiła stworzyć teledysk bez wychodzenia z domu. Klip do nowej piosenki powstał ze zbioru kilkuset zdjęć Patrycji Markowskiej z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa.

Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej  w programie Ameryka Express. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny — mówi Patrycja Markowska i dodaje: „Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że  ta piosenka wprowadzi trochę słońca i  doda wam nadziei w tych trudnych czasach”.

Patrycja Markowska
fot. mat. prasowe

Przy okazji premiery piosenki wokalistka zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu Patrycji Markowskiej w sklepie Musicart Agency ( kliknij tutaj), gdzie można pobrać utwór „Niepoprawna” w formie MP3, wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 roku.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK