Obserwuj w Google News

„Pasointeligencja”: Taksówkarze przerobili „Patointeligencję” Maty i nagrali nową wersję [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.01.2020 13:10
Zareaguj Reakcja

„Patointeligencja” Maty doczekała się przeróbki. Parodia „Pasointeligencja” została stworzona przez taksówkarzy. W ten sposób chcą promować jazdę w pasach bezpieczeństwa.

Pasointeligencja taksówkarze przerobili Patointeligencję Maty i nagrali nową wersję wideo
fot. Youtube screen

Pasointeligecja: przeróbka hitu Patointeligencja Maty

„Patointeligencja” Maty okazała się jednym z największych hitów polskiego internetu końca 2019 roku. Właśnie doczekała się nowej przeróbki.

Taksówkarze postanowili zainspirować się i przerobić „Patointeligencję”. Stworzyli nową wersję zatytułowaną „Pasointeligencję”, która jest częścią kampanii społecznej autorstwa firmy FREE NOW. Jej celem jest promowanie bezpiecznej jazdy samochodem i zapinania pasów bezpieczeństwa.

Chcemy promować zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie. To cały czas poważny problem w Polsce i mamy nadzieję, że rapowany przez kierowców remix „Patointeligencji” Maty pomoże w promowaniu bezpiecznej jazdy — napisali twórcy akcji.

Patointeligencja: o czym jest hit Maty?

„Patointeligencja” Maty podbił polski internet. Opublikowany w grudniu teledysk pobił rekordy popularności i dziś może pochwalić się ponad 13 milionami wyświetleń. Klip do „Patointeligencji” został nakręcony przed Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Warszawie. 

O czym jest „Patointeligencja”? W nowym hicie polskiego internetu Mata rapuje o ciemnej stronie życia dzisiejszych licealistów z dobrych domów, którzy uczą się w prestiżowych szkołach. W „Patointeligencji” nie brakuje opowieści o ciemnej stronie bananowej młodzieży. Mata porusza tematy związane z pieniędzmi, alkoholem, narkotykami i przygodnym seksie. 

 

RadioZET.pl/PK