Obserwuj w Google News

Paloma Faith urodziła dziecko. W trakcie porodu pojawiły się problemy: "Straciłam litr krwi"

2 min. czytania
23.02.2021 12:32
Zareaguj Reakcja

Paloma Faith urodziła drugie dziecko. W trakcie porodu pojawiły się jednak poważne problemy, o których piosenkarka postanowiła opowiedzieć fanom. Okazuje się, że wokalistka straciła litr krwi w trakcie cesarskiego cięcia i obecnie zmaga się z ogromnym bólem.

Paloma Faith
fot. David Fisher/BAFTA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Paloma Faith została mamą po raz drugi. Piosenkarka pochwaliła się fanom, że na świat przyszło jej kolejna córeczka.

Poród to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Niekiedy jednak w trakcie narodzin zdarzają się pewne problemy. Paloma Faith zdradziła, że miała cesarskie cięcie, przez które straciła bardzo dużo krwi.

Zobacz także:  Meghan Trainor urodziła. Autorka hitu "All About That Bass" pokazała synka [FOTO]

Paloma Faith urodziła dziecko. W trakcie porodu pojawiły się problemy

Paloma Faith opowiedziała na Instagramie o bardzo trudnym i wyczerpującym  porodzie, który zakończył się cesarskim cięciem.

W niedzielę piosenkarka została po raz drugi mamą, ale nie obyło się bez problemów. Najpierw 39-latka miała ogromne trudności z zajściem w ciążę. Przez kilka lat poddawała się zabiegom in vitro. W końcu się udało, ale drugi poród nie należał do najłatwiejszych.

Straciłam litr krwi i cierpię tak bardzo, pomimo zażywania środków przeciwbólowych – napisała Faith i przyznała, że z powodu bólu nie zmrużyła oka ostatniej nocy.

Mimo ogromnych problemów i walki z bólem Paloma Faith nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa.

Jestem wyczerpana i obolała. Moje sutki płoną z powodu małej piranii, która chce mnie zabić co kilka godzin, ale oczywiście jestem zachwycona! To dziecko nie mogłoby być bardziej kochane ani chciane – wyznała.

Pierwsze dziecko Palomy Faith i jej partnera Leymana Lahcine przyszło na świat w 2016 roku.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Natalia urodziła. Pokazała urocze zdjęcia synka [FOTO]