Obserwuj w Google News

Paddy Bowden nie żyje. Była żona Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden znaleziona martwa

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.05.2020 12:29
Zareaguj Reakcja

Paddy Bowden nie żyje. Była żona lidera Iron Maiden Bruce’a Dickinsona została znaleziona martwa w domu. Muzyk poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że kobieta zmarła w wyniku tragicznego wypadku. Miała 58 lat.

Paddy Bowden nie żyje była żona Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden znaleziona martwa w domu
fot. Can Nguyen/REX Shutterstock/EAST NEWS

Paddy Bowden nie żyje. Była żona lidera Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden znaleziona martwa

Paddy Bowden nie żyje. Była żona Bruce’a Dickinsona, lidera legendarnego zespołu Iron Maiden, zmarła 18 maja w wieku 58 lat.

Jak informują brytyjskie media, kobieta została znaleziona martwa w domu w zachodnim Londynie. Na miejsce zostały wezwane dwie karetki z ratownikami medycznymi, którzy otrzymali informację, że Bowden nie czuje się dobrze. Sanitariusze pojawili się po kilku minutach, ale kobieta już nie żyła.

Przyczyna śmierci Paddy Bowden nie została ujawniona. Bruce Dickinson wydał jednak oficjalny komunikat, w którym oświadczył, że jego była żona zmarła w wyniku tragicznego wypadku.

Nasze dzieci Austin, Griffin, Kia i ja jesteśmy zdruzgotani. Z szacunku dla Paddy nie będziemy komentować tego niezwykle trudnego i bolesnego czasu dla naszej rodziny — poinformował znany muzyk.

Bruce Dickinson i Paddy Bowden byli małżeństwem przez blisko 30 lat. W 2019 roku para poinformowała, że bierze rozwód. Doczekali się trójki dzieci.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK