Obserwuj w Google News

PAULA ROMA nową gwiazdą polskiej muzyki? Singiel "Przez przypadki" z Rosalie. już w sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.04.2022 11:49
Zareaguj Reakcja

PAULA ROMA to nowa postać na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka zaprezentowała kolejny singiel zwiastujący jej debiutancki album. Tym razem połączyła siły z Rosalie. w piosence "Przez przypadki".

Paula Roma Rosalie
fot. mat. prasowe / @olabodnarvs_2

PAULA ROMA, a właściwie Paulina Romaniuk, prezentuje swoją kolejną muzyczną odsłonę. Do sieci trafił teledysk do jej najnowszego singla "Przez przypadki" z gościnnym udziałem Rosalie.

Redakcja poleca

PAULA ROMA i Rosalie. w nowym singlu "Przez przypadki"

PAULA ROMA zaprezentowała nowy singiel "Przez przypadki". Piosenkarka sama napisała tekst i współtworzyła utwór z producentem, Jurkiem Zagórskim. W piosence pojawia się także wokalistka R&B, Rosalie.

Wzloty i upadki, czyli słodko-gorzka miłość. Wsłuchując się w utwór doświadczamy czegoś na kształt powolnego zanurzania się, po to, aby na refrenie móc wzlecieć niczym w młodzieńczej, pierwszej fazie miłości – mówi piosenkarka o swojej najnowszej piosence.

Utwór promuje oficjalny teledysk w reżyserii Marty Bijan. Klip symbolizuje spotkanie dwóch kobiet, które podczas swojej drogi mijają się, ukazując kontrast pomiędzy bielą a czernią uczuć. Dynamiczne przejścia między scenami pokazują burzliwą drogę do akceptacji siebie w długiej relacji.

"Przez przypadki" zapowiada debiutancką płytę PAULI ROMY. Artystka ma już na swoim koncie EP-kę „Cześć, tu PAULA ROMA”, która ukazała się w 2021 roku.

RadioZET.pl/mat.prasowe