Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne walczy z chorobą. Musi przebudować dom do swoich nowych potrzeb

1 min. czytania
26.04.2022 12:46
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne podjął próbę dostosowania swojego życia do choroby, z którą się zmaga. Artysta chce przebudować dom i stworzyć sobie bezpieczniejszą przestrzeń.

Ozzy Osbourne
fot. Rex Features/East News

Ozzy Osbourne to legendarny wokalista metalowej grupy Black Sabbath. Muzyk w 2019 roku walczył z poważnymi problemami ze zdrowiem. Przeszedł groźne zapalenie płuc, a także doznał odnowienia starej kontuzji.

Ozzy Osbourne walczy z chorobą. Musi przebudować dom

W 2020 roku muzyk przyznał, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Żona muzyka podkreśliła, że chodzi o jedną z wielu rodzajów choroby, a jej mąż ma się dobrze. Artysta wyjaśnił, że bierze leki, które pomagają mu w codziennym funkcjonowaniu i póki co wystarcza mu niska dawka medykamentów.

Redakcja poleca

W kwietniu 2020 roku Osbourne miał wybrać się po porady dotyczące zdrowia do szwajcarskiego specjalisty. Od tamtego czasu minęły dwa lata.

Zobacz też:  Klub 27 naprawdę istnieje? Gwiazdy muzyki, które zmarły w wieku 27 lat [ZDJĘCIA] 

Jak podaje Daily Mail, Osbourne dzielnie walczy ze swoją przypadłością i podejmuje kolejne kroki, aby ułatwić sobie życie. Artysta złożył wniosek o pozwolenie na przebudowanie części domu.

Osbourne chce, aby jego mieszkanie było lepiej dostosowane do osób cierpiących na Parkinsona. Metalowy wokalista ma na myśli stworzenie dodatkowych poręcz, uchwytów oraz miejsc, gdzie będzie można się zatrzymać, usiąść i odpocząć. W planach są także posadzki antypoślizgowe oraz specjalne pomieszczenie dla pielęgniarki.