Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne nie jest w stanie koncertować. Odwołał trasę koncertową

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.02.2020 12:01
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne odwołał trasę koncertową po Ameryce Północnej. Legendarny muzyk nie jest obecnie w stanie koncertować z powodu coraz większych problemów zdrowotnych. Przypomnijmy, że niedawno Ozzy Osbourne poinformował, że zmaga się z chorobą Parkinsona.

Ozzy Osbourne odwołał trasę koncertową nie jest w stanie koncertować
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ozzy Osbourne odwołał trasę koncertową przez problemy zdrowotne

Ozzy Osbourne ma coraz większe problemy ze zdrowiem, przez co nie jest w stanie regularnie koncertować. Legendarny muzyk oficjalnie poinformował, że odwołuje całą trasę koncertową po Ameryce Północnej, która miała rozpocząć się w maju.

W styczniu Ozzy Osbourne wyznał, że zmaga się z chorobą Parkinsona. Wszystko na to wskazuje, że jego kłopoty zdrowotne  są bardzo poważne i artysta musi poddać się leczeniu.

Niestety, do kwietnia nie dam rady polecieć do Szwajcarii na leczenie. A leczenie potrwa od sześciu do ośmiu tygodni — napisał 71-letni Osbourne i przyznał, że nie chce zaczynać trasy koncertowej, ponieważ bardzo możliwe, że musiałby odwoływać występy w ostatniej chwili.

Nie byłoby to fair w stosunku do fanów. Wolę więc, aby otrzymali zwrot pieniędzy teraz, a kiedy dotrę do Ameryki Północnej z trasą, wszyscy, którzy mieli bilety na odwołane występy, będą mogli jako pierwsi kupić wejściówki na nowe koncerty — dodał.

Mimo poważnych problemów zdrowotnych Ozzy Osbourne nie zawiesza kariery muzycznej. Już 21 lutego ukaże się jego dwunasta solowa płyta zatytułowana „Ordinary Man”.

RadioZET.pl/PK