Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne już po operacji kręgosłupa. Zwrócił się do fanów

2 min. czytania
17.06.2022 10:53
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne opuścił szpital. Wokalista Black Sabbath przeszedł poważną operację kręgosłupa. Muzyk zwrócił się do fanów, którzy niecierpliwie czekali na wieści od idola.

Ozzy Osbourne
fot. The Image Direct / SplashNews.com/East News

Ozzy Osbourne wiele lat temu uległ wypadkowi. Udało mu się dojść do siebie, jednak kontuzja niedawno się odnowiła. Dodatkowo u muzyka zdiagnozowano Parkinsona. Stan zdrowia legendy metalu w krótkim czasie bardzo się pogorszył.

Ozzy Osbourne przeszedł skomplikowaną operację kręgosłupa

Artysta z wielkim smutkiem musiał odwołać koncerty. Skupił się na tworzeniu nowego materiału na kolejną płytę, która, jak głoszą plotki, jest już prawie ukończona. Chociaż praca jest dla Księcia Ciemności jednym z najważniejszych aspektów życia, musiał zwolnić tempo i skupić się na powrocie do zdrowia.

Redakcja poleca

W tym celu artysta chce przebudować swój dom, który zostanie dostosowany do jego dolegliwości. Oprócz tego zdecydował się poddać poważnej operacji kręgosłupa, która ma ułatwić mu swobodne poruszanie. Przed zabiegiem wokalista nie rozstawał się z laską.

The Image Direct / SplashNews.com/East News
fot. The Image Direct / SplashNews.com/East News

Ozzy Osbourne zabrał głos po operacji

Operacja Osbourne'a miała miejsce w poniedziałek 13 czerwca. Tuż przez zabiegiem artysta udostępnił post w sieci, który przeraził jego fanów, ponieważ brzmiał jak pożegnanie. Na szczęście żona metalowca, Sharon Osbourne najszybciej jak tylko mogła, uspokoiła fanów wpisem.

Tym razem to Ozzy zabrał głos osobiście. Artysta jest już w domu i postanowił własnymi słowami podziękować na wsparcie, które dostał od fanów.

Jak pisze muzyk:

Wyszedłem ze szpitala i jestem już w domu, gdzie dochodzę do siebie. Czuję wsparcie i miłość od wszystkich moich fanów i dziękuje za każdą Waszą myśl, modlitwę i życzenie powrotu do zdrowia.

W komentarzach ponownie pojawił się ogrom ciepła i troski. Kciuki za Osbourne'a trzymają nie tylko fani, ale też koledzy z branży. Komentarze wsparcia napisała grupa Black Label Society, Gus G, Taj Farrant, Mercutio, Ritchi Edwans czy Nervosa.