Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne już po operacji. Żona muzyka opublikowała przejmujący post

2 min. czytania
15.06.2022 09:08
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację. Żona muzyka zwróciła się do fanów wokalisty na Twitterze. Opublikowała przejmujący post o stanie zdrowia męża.

Ozzy Osbourne
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Ozzy Osbourne to jeden z najważniejszych głosów światowego metalu. Artysta ma już 73 lata, a w 2019 roku zaczął poważnie chorować. Muzyk przeszedł ciężki czas, którego nie wspomina najlepiej. Odnowiła się u niego stara kontuzja, jednak był to dopiero początek kłopotów.

Ozzy Osbourne opublikował wpis przed operacją. Fani przerażeni

Tego samego roku muzyk przeszedł groźne zapalenie płuc, a także zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Ze względu na tak duże problemy ze zdrowiem, artysta musiał zrezygnować z tworzenia i koncertowania.

Redakcja poleca

W jednej z ostatnich rozmów z "Classic Rock" Osbourne wyznał, że czeka na kolejną ważną operację kręgosłupa. Przyznał, że aktualnie nie może chodzić, a od zabiegu będzie zależało całe jego dalsze życie. Artysta marzy o powodzeniu operacji, powrocie na scenę i dokończeniu nowego albumu.

Operację Ozzy'ego zaplanowano na 13 czerwca. Chwilę przed trafieniem do szpitala, artysta opublikował w swoich mediach społecznościowych post. Była to piosenka "I Love You All" z solowego albumu Osbourne'a "Scream" z 2010 roku. Gestem wokalista przeraził fanów.

Piosenka jest wyraźnym podziękowaniem dla fanów, którzy przez lata wspierali Księcia Ciemności podczas jego kariery. Krótki tekst utworu brzmi:

Musimy trzymać się razem
Inaczej upadniemy jeden po drugim
Przez te wszystkie lata wspieraliście mnie
Niech Bóg Was błogosławi
Kocham Was wszystkich!

Wzruszające słowa Osbourne'a w kontekście zbliżającej się trudnej operacji, zabrzmiały naprawdę złowieszczo. Przerażeni fani odczytali post jako pożegnanie, z czym absolutnie nie chcą się pogodzić.

Ozzy Osbourne już po operacji. Żona wokalisty opublikowała poruszający wpis

Miliony fanów na całym świecie od poniedziałku 13 czerwca czekało na wiadomości na temat Ozzy'ego Osbourne'a i jego operacji. Żona artysty postanowiła nie trzymać już dłużej w niepewności wielbicieli męża, opublikowała na Twitterze poruszający wpis.

Cała nasza rodzina chciałaby wyrazić naszą ogromną wdzięczność za przytłaczającą ilość miłości i wsparcia, którą nas obdarzyliście przed operacją Ozzy'ego. Ozzy ma się dobrze i jest na dobrej drodze do wyzdrowienia! Wasza miłość znaczy dla niego bardzo dużo.