Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne czeka na operację. Muzyk wyznaje: "Nie mogę normalnie chodzić"

1 min. czytania
23.05.2022 11:07
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne musi przejść operację kręgosłupa. Muzyk nie czuje się najlepiej. Przyznaje, że obecny stan uniemożliwia mu normalne poruszanie się.

Ozzy Osbourne
fot. Backgrid/East News

Ozzy Osbourne w ciągu ostatnich lat zmaga się z bardzo poważnymi problemami ze zdrowiem. Szczególnie ciężkim czasem okazał się dla legendy metalu 2019 rok. Wówczas u artysty odnowiła się stara kontuzja, a także muzyk przeszedł groźne zapalenie płuc.

Ozzy Osbourne czeka na operację: "Nie mogę normalnie chodzić"

Rok później u wokalisty zdiagnozowano Parkinsona, niedawno w sieci pojawiła się informacja, że w związku z chorobą, artysta poprosił o pozwolenie na przebudowę swojego domu.

Redakcja poleca

Wspomniana kontuzja, do której doszło w 2003 roku w wyniku wypadku podczas jazdy na quadzie ponownie wpływa na życie Osbourne'a. Artysta czeka na operację kręgosłupa, niedawno także zachorował ponownie na COVID-19.

Ozzy Osbourne czeka na kolejną operację

W rozmowie z "Classic Rock" artysta przyznał, że przez swoje dolegliwości nie może ponownie ruszyć w trasę. Kto zna Osbourne'a wie, że brak występów na żywo jest dla niego niezwykle dotkliwa.

Czekam na kolejną operację. Dzisiaj nie mogę normalnie chodzić. Każdego ranka mam fizjoterapię. Czuję się trochę lepiej, ale nie na tyle, jakbym sobie tego życzył i nie na tyle, żebym mógł koncertować.

RadioZET.pl/Classic Rock/NME