Obserwuj w Google News

Ozzy Osbourne choruje na Parkinsona. Legendarny muzyk jest nieuleczalnie chory

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.01.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Ozzy Osbourne przerwał milczenie i wyznał, że jest nieuleczalnie chory. 71-letnia legenda heavy metalu zmaga się z chorobą Parkinsona. Muzyk pojawił się wraz z żoną w programie „Good Morning America”, gdzie opowiedział o trudnych zmaganiach z nieuleczalną chorobą.

Ozzy Osbourne choruje na Parkinsona legendarny muzyk jest nieuleczalnie chory
fot. Good Morning America/Ferrari Press/East News

Ozzy Osbourne ma Parkinsona. Jest nieuleczalnie chory

Ozzy Osbourne choruje na Parkinsona. Jeden z najsłynniejszych gwiazdorów rocka w historii jest nieuleczalnie chory.

W najnowszym wywiadzie, którego udzielił w popularnym programie „Good Morning America”, wyjawił, że ostatnie miesiące były bardzo ciężkie. Choroba Parkinsona została zdiagnozowana u niego w lutym 2019 roku.

To dla nas wszystkich bardzo wymagające. Zagrałem ostatni występ sylwestrowy. Później doznałem poważnego upadku i musiałem przejść operację szyi, co uszkodziło wszystkie nerwy — wyznał Ozzy.

Sharon Osbourne, żona muzyka, przyznała, że choroba Parkinsona nie jest „wyrokiem śmierci”, ale mocno wpływa na codzienne funkcjonowanie.

Wpływa na pewne nerwy w twoim ciele. Trochę jest tak, jakbyś miał dobry dzień, który zmienia się w naprawdę zły dzień — powiedziała żona Ozzy’ego.

Przez poważne problemy zdrowotne wokalista Black Sabath musiał odwołać trasę koncertową. Ozzy Osbourne wyjawił, że w kwietniu wybiera się do Szwajcarii, gdzie podda się specjalistycznemu leczeniu.

RadioZET.pl/theguardian.com/PK