Obserwuj w Google News

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. Znamy nową datę imprezy i pierwszych artystów

2 min. czytania
29.03.2021 10:36
Zareaguj Reakcja

Orange Warsaw Festival 2021 został odwołany. Popularna warszawska impreza po raz kolejny nie odbędzie się w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Organizatorzy ujawnili już datę Orange Warsaw Festival 2022 i zdradzili, że szykują „epicką edycję” festiwalu.

Orange Warsaw Festival
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. Festiwal nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa – poinformowali organizatorzy w specjalnym komunikacie. Znamy już termin Orange Warsaw Festival 2022, a także pierwszych artystów.

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. Oświadczenie organizatorów

Orange Warsaw Festival 2021 nie odbędzie się. Organizatorzy opublikowali oświadczenie, w którym odnieśli się do całej sytuacji. Choć pandemia koronawirusa nadal uniemożliwia normalne koncerty, ekipa Orange Warsaw Festival widzi światełko w tunelu i już pracuje nad przyszłoroczną edycją.

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe – brzmi komunikat organizatorów.

Open'er Festival 2021: Organizatorzy zdradzili, czy w tym roku festiwal się odbędzie

Orange Warsaw Festival 2022: DATA. Znamy termin festiwalu

Orange Warsaw Festival 2022 odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2022 roku. Organizatorzy ujawnili także, że zaproszeni na tegoroczną edycję Tyler, The Creator i zespół BROCKHAMPTON potwierdzili już swój występ w Warszawie w przyszłym roku.

Zakupione wcześniej bilety na Orange Warsaw Festival zachowują ważność na przyszłoroczną edycję.

To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety. Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! – dodają organizatorzy.

RadioZET.pl/mat.prasowe