Obserwuj w Google News

Orange Warsaw Festival 2020: oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.03.2020 15:36
Zareaguj Reakcja

Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2020 wydali oficjalne oświadczenie w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. W specjalnym wpisie poinformowano, że przygotowania do tegorocznego festiwalu trwają, ale organizatorzy analizują wszystkie możliwe scenariusze. — Pozostajemy w kontakcie — czytamy w komunikacie.

Orange Warsaw Festival 2020 oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa
fot. mat. prasowe

Orange Warsaw Festival 2020: oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa

Festiwalowiczki i Festiwalowicze!

Ostatnie tygodnie wywróciły do góry nogami zarówno życie każdego z Was, jak i nasze festiwalowe plany. Przygotowane ogłoszenie kolejnych artystów i zamknięcie programu Orange Warsaw Festival musiały zostać przesunięte.

Pragniemy podkreślić, że zdrowie i bezpieczeństwo na festiwalu jest dla nas absolutnie najważniejsze. Dlatego nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację w kraju i na świecie. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami i służbami miasta stołecznego Warszawa, z naszymi artystami i partnerami, w tym z innymi festiwalami.

Zdalne przygotowania do festiwalu wciąż trwają, bierzemy jednak pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze i mamy przygotowane rozwiązania awaryjne.

W tych trudnych czasach: trzymajcie się, wspierajcie się nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i słuchajcie dużo muzyki!

Będzie dobrze!

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profile w social mediach, gdzie będziemy się z Wami na bieżąco komunikować i przekazywać wszelkie informacje w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Orange Warsaw Festival 2020: kiedy się odbędzie, kto zagra i ile kosztują bilety?

Orange Warsaw Festival 2020 odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku. Będzie to już 19. edycja jednego z najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych, który odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku.

Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2020? Na ten moment wiadomo już, że wystąpią m.in. Camila Cabello, 5SOS i Tyler, the Creator.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2020 są już dostępne w sprzedaży. 

RadioZET.pl/PK