Obserwuj w Google News

Orange Warsaw Festival 2020 nie odbędzie się. Znamy datę przyszłorocznej edycji

Piotr Krajewski
3 min. czytania
17.04.2020 12:53

Orange Warsaw Festival nie odbędzie się w 2020 roku w związku z pandemią koronawirusa. Organizatorzy ogłosili jednocześnie datę przyszłorocznej edycji i zapewnili, że wielu artystów z tegorocznego programu powróci w przyszłym roku. Już wiemy, kiedy odbędzie się Orange Warsaw Festival 2021.

Orange Warsaw Festival 2020 odwołany jest data termin Orange Warsaw Festival 2021
fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Orange Warsaw Festival 2020 odwołany. Jest data Orange Warsaw Festival 2021

Drogie Festiwalowiczki i Drodzy Festiwalowicze!

To dla nas wszystkich niezwykle trudny moment. W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na ciężką próbę.

Tak jak Wy, po miesiącach przygotowań, nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie. Niestety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13 edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem informujemy, że 2020 to będzie rok bez OWF, jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze.

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 4 i 5 czerwca 2021! Duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów! Już dzisiaj będziemy mieli dla Was pierwsze ogłoszenie!

Zatrzymajcie Wasze bilety - wszystkie zachowują ważność, a także gwarantują Wam udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie! Jednocześnie w ten sposób pomagacie artystom, jak i całemu muzycznemu światu w czasach pandemii. Więcej informacji znajdziecie na stronie orangewarsawfestival.pl.

Już od 1 czerwca będą dostępne bilety na Orange Warsaw Festival 2021!

Bardzo dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie. Jesteśmy przekonani, że po tym trudnym czasie, pełnym dystansu i izolacji, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy z jeszcze większą energią. Tymczasem dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Do zobaczenia na Orange Warsaw Festival 2021, nad którym już teraz intensywnie pracujemy. Obiecujemy, że wrócimy ze zdwojoną mocą, a po wielu miesiącach rozdzielenia powrócimy do tego co jest jedną z najważniejszych rzeczy festiwalowego świata – bycia razem! Już dzisiaj zapewniamy – to będzie fantastyczna edycja!

Orange Warsaw Festival 2021: BILETY

Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2021 rozpocznie się 1 czerwca od puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy). Bilety i karnety dostępne będą także z 15% rabatem dla klientów Orange.

Organizatorzy zachęcają do zachowania swojego biletu na Orange Warsaw Festival 2020, który zachowuje ważność i umożliwia udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie. 

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w nowym terminie festiwalu, nic straconego! Możesz też zamienić swój bilet na voucher i zyskać dodatkowe korzyści! Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, festiwale i widowiska organizowane przez Alter Art. Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku — informują organizatorzy i dodają: „Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną prosimy o cierpliwość — wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem serwisów internetowych altersklep.pl oraz ebilet.pl. Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK