Obserwuj w Google News

Open'er Festival najlepszym dużym festiwalem w Europie. Otrzymał prestiżową nagrodę

Piotr Krajewski
2 min. czytania
16.01.2020 11:21
Zareaguj Reakcja

Wielki sukces Open'er Festival. Bijący od wielu lat rekordy popularności festiwal otrzymał nagrodę podczas gali European Festival Awards, która odbyła się w środę w holenderskim mieście Groningen. Polska impreza została nagrodzona w prestiżowej kategorii dużych festiwali.

Opener Festival najlepszym dużym festiwalem w Europie otrzymał prestiżową nagrodę
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Open'er Festival z nagrodą European Festival Awards

Open'er Festival doceniony podczas gali European Festival Awards, czyli najważniejszych nagród w branży festiwalowej. Odbywająca się w Gdyni impreza otrzymała statuetkę w prestiżowej kategorii Best Major Festival i została uznana za najlepszy duży festiwal w Europie.

Głosami publiczności i międzynarodowego jury wygraliśmy w niezwykle prestiżowej kategorii dużych festiwali. Bardzo dziękujemy! Totalna radość! — napisali szczęśliwi organizatorzy.

Warto dodać, że to nie pierwsza nagroda dla Open'er Festival w słynnej kategorii Best Major Festival. Polski festiwal otrzymał to prestiżowe wyróżnie także w 2009 i 2010 roku.

Open'er Festival 2020: kiedy się odbędzie, kto zagra i ile kosztują bilety?

Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku w Gdyni. Będzie to już 19. edycja jednego z najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych, który odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku.

Kto zagra na Open’er Festival 2020? Na ten moment wiadomo już, że wystąpią m.in. Taylor Swift, Martin Garrix, Twenty One Pilots, Foals i Kendrick Lamar. Pozostali artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

Bilety na Open’er Festival 2020 są dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów:

  • karnet 4 dni — 619 zł
  • karnet 4 dni + pole namiotowe — 719 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) — 439 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe — 509 zł
  • bilety jednodniowe — 299 zł

RadioZET.pl/PK