Obserwuj w Google News

Open'er Festival 2020: oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa

Piotr Krajewski
2 min. czytania
16.03.2020 16:42
Zareaguj Reakcja

Organizatorzy Open’er Festival 2020 wydali oświadczenie w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W specjalnym komunikacie poinformowano, że przygotowania do tegorocznego festiwalu trwają. — Zachowujemy spokój i rozsądek — czytamy we wpisie Open’er Festival.

Opener Festival 2020 oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa
fot. mat. prasowe

Opener Festival 2020: oświadczenie organizatorów w związku z epidemią koronawirusa

Open’er Festival 2020 jest zaplanowany na lipiec. W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa organizatorzy zdecydowali się opublikować oficjalny komunikat, w którym poinformowali o swoich najbliższych planach. Potwierdzono, że tegoroczna edycja festiwalu odbywa się na ten moment zgodnie z planem.

 Przygotowania do festiwalu trwają. Pracujemy zdalnie, ale zgodnie z planem. Nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację krajową i międzynarodową, będąc jedocześnie w stałym kontakcie z władzami i służbami, z naszymi międzynarodowymi partnerami i artystami. Open’er 2020 przed nami. W tej chwili nie ma przesłanek świadczących o tym, że imprezy muzyczne zaplanowane za kilka miesięcy, w sezonie letnim, kiedy powróci ciepło, miałyby zostać odwołane — czytamy w komunikacie.

Organizatorzy dodają również, że bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników jest najważniejsze: „Mamy przygotowany plan awaryjny i gotowe scenariusze na każdy potencjalny rozwój sytuacji. Działamy i jesteśmy gotowi”.

Opener Festival 2020: kiedy się odbędzie, kto zagra i ile kosztują bilety?

Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku w Gdyni. Będzie to już 19. edycja jednego z najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych, który odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku.

Kto zagra na Open’er Festival 2020? Na ten moment wiadomo już, że wystąpią m.in. Taylor Swift, Twenty One Pilots, Kendrick Lamar i The Cure. Pozostali artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

Bilety na Open’er Festival 2020 są już dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów:

  • karnet 4 dni — 619 zł
  • karnet 4 dni + pole namiotowe — 719 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) — 439 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe — 509 zł
  • bilety jednodniowe — 299 zł

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK