Obserwuj w Google News

Open'er Festival 2020 odwołany. Znamy datę przyszłorocznej edycji

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.04.2020 13:02
Zareaguj Reakcja

Open'er Festival 2020 został odwołany w związku z pandemią koronawirusa. Agencja Alter Alt, organizator imprezy, opublikowała oficjalny komunikat dotyczący odwołania Open’er Festival 2020. Organizatorzy podali również daty przyszłorocznej edycji. Wiemy, kiedy odbędzie się Open’er Festival 2021.

Opener Festival 2020 odwołany jest data termin Opener Festival 2021
fot. mat. prasowe

Opener Festival 2020 został odwołany. Organizatorzy wydali oświadczenie

Open'er Festival 2020 został odwołany. Tegoroczna edycja festiwalu nie odbędzie się w związku z trwającym obecnie globalnym kryzysem epidemicznym.

To będzie pierwsze lato bez Open’era od 2002 roku. Dziwne i dewastujące uczucie… Mrok i smutek. Festiwale letnie to wszystko, czego koronawirus nienawidzi. To emanacja życia, to muzyka i sztuka przeżywana razem, to wolność i radość. To celebracja zarówno wspólnoty jak i indywidualizmu. Tę rundę wirus wygrał, ale spokojnie - nie z takimi problemami ludzkość już sobie radziła. Zaraz wracamy. I będzie to powrót spektakularny! Obiecuję, że już od dzisiaj, wraz z całym zespołem Alter Art, będziemy pracowali każdego dnia, aby Open’er był jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze silniejszy. Wykorzystamy ten czas dobrze. Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie, mamy sporo nowych pomysłów i zaczynamy wspólne przygotowania do edycji 2021! Dobra wiadomość jest też taka, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów. Uważajcie na siebie i dbajcie o innych, wspierajcie tych, co na pierwszej linii i pomyślcie o tym, jaki Open’er 2021 będzie miał smak po 24 miesiącach rozłąki od poprzedniej edycji… kiedy z pozoru najprostsze rzeczy nabiorą zupełnie nowego wymiaru! Kosmos! Do zobaczenia w Gdyni od 30.06 do 03.07.2021! — mówi Mikołaj Ziółkowski.

Opener Festival 2021: DATA. Kiedy odbędzie się przyszłoroczna edycja? [BILETY]

Organizatorzy ujawnili w swoim komunikacie daty Open'er Festival 2021. Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 30 czerwca–3 lipca 2021 roku.

Wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival 2020 zachowują ważność i będą możliwe do wykorzystania w trakcie Open'er Festival 2021.

Zachowując je, wspieracie cały muzyczny i festiwalowy świat. Dziękujemy! — czytamy w komunikacie.

Sprzedaż biletów na Open'er Festival 2021 rozpocznie się 1 lipca od puli Regular Tickets w cenie 649 zł (karnet 4 - dniowy) 459 zł (karnet weekendowy) oraz 315 zł (bilet jednodniowy). Na Open'er Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Fan Tix oraz Early Bird Tickets. Start sprzedaży rozpocznie się z poziomu Regular Tickets. Szczegółowe informacje dotyczące biletów można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu.

Ciężko nam sobie wyobrazić lato bez Open’era. Nie pamiętamy takiego. Ale już wybiegamy myślami i marzeniami w przyszłość. Już spotykamy się z Wami wszystkimi w Gdyni i znów czujemy tę energię, nieporównywalną z niczym innym. Do zobaczenia wkrótce! — napisali organizatorzy.

RadioZET.pl/PK