Obserwuj w Google News

Onur Sener nie żyje. Nie chciał zaśpiewać piosenki, pocięli go szklanymi butelkami

2 min. czytania
04.10.2022 10:18
Zareaguj Reakcja

Onur Sener nie żyje. Wokalista jest znany głównie ze swojego udziału w tureckim odpowiedniku programu "The Voice of Poland". 

Onur Sener
fot. netd müzik/YouTube/Screen

Onur Sener nie żyje. Wokalista był znany z udziału w programie "O Ses Turkiye", jest to turecki odpowiednik "The Voice of Poland". Muzyk został zabity.

Onur Sener nie żyje. Uczestnik tureckiego "The Voice" został zabity

Artysta występował w jednym z klubów w stolicy Turcji, Ankarze. 2 października wokalistę podczas koncertu poproszono o zaśpiewanie konkretnego utworu na bis. Niestety Sener nie znał piosenki.

Redakcja poleca

Wokalista przyznał, że nie może spełnić prośby, ponieważ nie ma pojęcia o jakiej kompozycji mowa. Odpowiedź Senera rozwścieczyła trzy osoby, które tak bardzo chciały usłyszeć ulubiony kawałek, że wszczęły niemałą awanturę.

Uczestnik "The Voice" śmiertelnie pobity po koncercie. Nie spełnił prośby słuchaczy

Niestety nie skończyła się ona na potyczkach słownych. W bójkę musiała interweniować obsługa klubu oraz jego klienci. Obecni na koncercie Senera uznali jednak, że nie odpuszczą wokaliście tak łatwo.

Kiedy po zamknięciu klubu Sener wracał do domu, został zaatakowany przez trzech sprawców. Grupa rzuciła się na artystę ze szklanymi butelkami.

Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali policję, która przerwała napaść, jednak Sener został już poważnie ranny. Odłamki szkła przecięły mu gardło. Wokalisty nie dało się uratować. Mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu.

Departament Policji w Ankarze zatrzymał trzech podejrzanych związanych z incydentem. Usłyszeli zarzut zabójstwa z premedytacją.

Senera pożegnała między innymi pop-rockowa gwiazda Emre Aydin, która napisała:

Naprawdę przepraszam, cokolwiek teraz napiszę, nie ma to żadnego sensu. Życzę jego rodzinie cierpliwości.

Z kolei gwiazda muzyki pop, Gülben Ergen oświadczyła:

Czuję ból Onura Senera, ojca dwójki dzieci, głęboko w moim sercu. Przeklinam umysły tych, którzy go zabili.

RadioZET.pl/hurriyetdailynews.com/Interia