Obserwuj w Google News

OneRepublic w Polsce. Twórcy hitu "Counting Stars" zagrają w Warszawie [DATA, BILETY]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.02.2020 10:35
Zareaguj Reakcja

Zespół OneRepublic wystąpi w Polsce. Koncert grupy znanej z hitów „Apologize” czy „Counting Stars” odbędzie się w Warszawie już 12 listopada. Sprzedaż biletów na koncert OneRepublic w Polsce ruszy na początku marca.

OneRepublic koncert w Polsce 2020 kiedy i gdzie data miejsce bilety
fot. mat. prasowe

OneRepublic w Polsce 2020. Kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE]

Grupa OneRepublic zagra koncert w Polsce, który będzie częścią jesiennej trasy koncertowej po Europie. Znany zespół wystąpi 12 listopada w hali COS Torwar w Warszawie.

Formacja z Ryanem Tedderem na czele przygotowuje się do wydania piątej płyty, która najprawdopodobniej ukaże się już za kilka miesięcy. Ostatni album OneRepublic „Oh My My” miał swoją premierę w 2016 roku.

Do największych hitów OneRepublic należą utwory „Apologize”, „All the Right Moves”, „Counting Stars” czy „Love Runs Out”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

BILETY na koncert OneRepublic w Warszawie

Ogólna sprzedaż biletów na koncert One Republic w Warszawie rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.

 

RadioZET.pl/PK