Obserwuj w Google News

„Ona by tak chciała” i „Mama ostrzegała” na studniówce. Szaleństwo maturzystów na parkiecie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.01.2020 10:48
Zareaguj Reakcja

Hity „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari i „Mama ostrzegała” Daj To Głośniej nie przestają zachwycać Polaków. Wielkie przeboje polskiego internetu robią furorę nawet na studniówkach. Do internetu trafiło nagranie z balu przedmaturalnego w liceum ogólnokształcącym w Ostrołęce. Maturzyści szaleli na parkiecie.

Ona by tak chciała i Mama ostrzegała na studniówce 2020 szaleństwo maturzystów na parkiecie wideo
fot. Youtube screen

Studniówka 2020: maturzyści tańczą do „Ona by tak chciała” i „Mama ostrzegała”

„Ona by tak chciała” i „Mama ostrzegała” hitami studniówki 2020. Wielkie przeboje 2019 roku podbiły serca nie tylko polskich internautów, ale także tegorocznych maturzystów, którzy już niedługo będą przystępować do matury 2020.

W trakcie studniówki w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce uczniowie szaleli na parkiecie przy przebojach  Ronniego Ferrari i zespołu Daj To Głośniej. Taneczny klimat natychmiast udzielił się maturzystom.

„Ona by tak chciała” i „Mama ostrzegała” hitami 2019 roku

„Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari i „Mama ostrzegała” Daj To Głośniej zrobiły furorę w polskim internecie w 2019 roku. Piosenki podbiły serwis YouTube, gdzie odsłuchano je miliony razy.

„Ona by tak chciała” pobiła nawet rekord w serwisie YouTube i została pierwszym polskim utworem w historii, do którego teledysk polubiono ponad milion razy.

>> "Ona by tak chciała" w wersji wolontariuszy WOŚP 2020. Parodia sztabu z Jędrzejowa [WIDEO]

RadioZET.pl/PK