Obserwuj w Google News

"Ona by tak chciała" w wersji wolontariuszy WOŚP 2020. Parodia sztabu z Jędrzejowa [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.01.2020 11:42
Zareaguj Reakcja

Finał WOŚP 2020 już w niedzielę. Z okazji 28. edycji zbiórki wolontariusze WOŚP ze sztabu w Jędrzejowie przerobili wielki hit „Ona by tak chciała”. Ich parodia przeboju Ronniego Ferrari cieszy się coraz większą popularnością. Tak wolontariusze przekonują do udziału w WOŚP 2020.

Ona by tak chciała Ronni Ferrari parodia wolontariuszy WOŚP 2020 z Jędrzejowa przeróbka wideo
fot. youtube screen

Wolontariusze WOŚP 2020 z Jędrzejowa w parodii Ona by tak chciała

Parodia „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari w wykonaniu wolontariuszy WOŚP 2020 z Jędrzejowa to nowy hit polskiego internetu.

Wolontariusze  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 postanowili w wyjątkowy sposób zachęcić wszystkich Polaków do udziału w 28. edycji imprezy. Stworzona przez sztab WOŚP 2020 przeróbka „Ona by tak chciała”, jednego z największych hitów polskiego internetu w 2019 roku, doczekała się nowego tekstu, który nawiązuje do słynnej zbiórki.

Ona by tak chciała zbierać ze mną, pomóc w sztabie i być nieugiętą. Ona by tak chciała zbierać ze mną, aż do nieba wystrzelić światełko — śpiewają wolontariusze WOŚP 2020.

 

Autorem pomysłu parodii „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari jest koordynator i dyrygent jędrzejowskiego sztabu Tomasz Puchrowicz. Słowa napisała Magdalena Belicka.

Ta nuta ma swój przekaz i z pewnością mobilizuje do tego, aby włożyć serce, aby pomóc. Praca nad końcowym efektem była czymś wspaniałym, czymś co pozwoliło odkryć na nowo sens Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że kolejny raz zjednoczymy się w tym przepięknym dniu finału — napisał sztab WOŚP z Jędrzejowa.

WOŚP 2020: kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Finał WOŚP 2020 odbędzie się już w niedzielę, 12 stycznia. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

>> WOŚP 2020 - Warszawa: koncerty na 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

RadioZET.pl/PK