Obserwuj w Google News

„Ona by tak chciała — Parodia Matki” podbija internet. Przeróbka hitu Ronniego Ferrari [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
11.02.2020 10:45
Zareaguj Reakcja

Parodia „Ona by tak chciała” w wersji matki to nowy hit polskiego internetu. Popularna blogerka i youtuberka Malwina Bakalarz stworzyła nową przeróbkę przeboju Ronniego Ferrari. Tym razem w parodii towarzyszy jej mąż. „Ona by tak chciała spać tu ze mną, ale ciągle słyszy w nocy dziecko” — brzmi fragment parodii „Ona by tak chciała” w wersji matki.

Ona by tak chciała Parodia Matki podbija internet przeróbka hitu Ronniego Ferrari wideo
fot. Youtube screen

Ona by tak chciała — Parodia Matki. Nowa przeróbka Ronniego Ferrari hitem internetu

„Ona by tak chciała — Parodia Matki” podbija internet. Przeróbka hitu  Ronniego Ferrari robi furorę w sieci i w ciągu zaledwie dwóch dni została obejrzana pół miliona razy w serwisie YouTube.

Jej autorką jest Malwina Bakalarz, która prowadzi bardzo popularny blog parentingowy Bakusiowo.pl. To nie pierwszy raz, kiedy blogerka stworzyła parodię matki, ale tym razem w teledysku towarzyszą jej dzieci i mąż, który postanowił także udzielić się wokalnie w „Ona by tak chciała — Parodii Matki”.

I wracam i wracam i wracam do łóżeczka, przytulam, bujam, głaszczę, czekam aż dziecko zaśnie, i puka i puka i puka ktoś do drzwi, córka zasnęła, obudził mi się syn — słyszymy we fragmencie parodii matki.

 

Internauci zachwycają się przeróbką „Ona by tak chciała — Parodia Matki”, a zwłaszcza występem męża Malwiny Bakalarz.

„Wspaniale! Maciek wymiata… Te kocie ruchy”, „Rewelka! Trafiliście w sedno”, „Lepsze niż oryginał”, „Oryginału nie cierpię, ale Wasza wersja jest absolutnie genialna” — piszą fani.

Malwina Bakalarz zasłynęła już z przeróbek „Weź nie pytaj — Parodia Matki” i „Mama ostrzegała — Parodia Matki”, które obejrzano ponad 18 milionów razy.

RadioZET.pl/PK