Obserwuj w Google News

Olivia Addams w nowym singlu „Stranger”. Wtorkowa premiera w Radiu ZET

2 min. czytania
13.04.2021 11:35
Zareaguj Reakcja

Olivia Addams powraca z zupełnie nowym singlem „Stranger”, w której opowiada o swoich dawnych związkach. Gorąca premiera nowego utworu autorki hitu „Are We There?” odbędzie się już we wtorek po godz. 15:00 na antenie Radia ZET. 

Olivia Addams
fot. mat. prasowe

Olivia Addams to piosenkarka, którą słuchacze Radia ZET świetnie kojarzą z wielkiego przeboju „Are We There?”. Rumunka podbiła tym hitem serca wielu Polaków i powraca teraz z zupełnie nowym singlem „Stranger”.

Olivia Addams w nowym singlu „Stranger”. Premiera na antenie Radia ZET

Olivia Addams powraca z nowym singlem „Stranger”. Jak zdradza sama artystka, utwór jest inspirowany jej przeszłymi związkami i opowiada o relacjach, które mimo że już się wypaliły, nadal trwają, ponieważ czujemy się w nich komfortowo i bezpiecznie.

Myślę, że wszyscy byliśmy w związku, w którym nie czuliśmy się już kochani ani doceniani, a jednak my wciąż tak bardzo kochaliśmy. To bardzo boli, kiedy myślisz o tym, jak było kiedyś, a jak to wygląda teraz. Cieszysz się zainteresowaniem wszystkich dookoła, ale tak naprawdę chciałbyś zyskać jedynie uwagę tej najważniejszej dla ciebie osoby. Utknąłeś, boisz się odejść, nie wiesz, co należy w tej sytuacji zrobić. Odpuścić i ruszyć do przodu? Zostać i walczyć? Obie opcje wydają się być zbyt męczące – mówi Olivia i dodaje: „"Stranger" traktuje o poważnym temacie - byłych związkach, które z jednej strony się wypaliły, ale z drugiej nie chciałam z nich rezygnować, bo czułam się w nich bezpiecznie. Mam nadzieję, że wiele osób utożsami się z tym przesłaniem. Wiem, że większość z nas znalazła się kiedyś w takiej sytuacji, co jest zupełnie normalne - nie jest to powód do wstydu, czy poczucia winy”.

Premiera „Stranger” Olivii Addams już we wtorek po godz. 15:00 w Radiu ZET.

Kim jest Olivia Addams?

Olivia Addams to piosenkarka i autorka tekstów z imponującym portfolio. W pierwszym roku kariery, jej piosenki osiągnęły niesamowitą popularność, a sama Olivia była wtedy jednocześnie autorką tekstów dla innych rumuńskich artystów. Dzięki wschodnioeuropejskiemu vibe’owi i nordyckiemu głosowi, wokal Olivii brzmi niezwykle świeżo, przyciągając tym samym uwagę odbiorców. Jej ostatni singiel „Are We There?” podbił serca słuchaczy, trafiając do czołówek Airplay’a w 5 krajach.

RadioZET.pl/mat.prasowe