Obserwuj w Google News

No Time To Die: piosenka Billie Eilish do nowego Bonda już w sieci [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.02.2020 09:25
Zareaguj Reakcja

Fani Billie Eilish nie kryli zachwytu, gdy pojawiła się wiadomość, że amerykańska gwiazda zaśpiewa tytułową piosenkę do 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Utworu "No Time To Die" można już posłuchać w sieci.

No Time To Die: piosenka Billie Eilish do nowego Bonda już w sieci [WIDEO]
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Billie Eilish szturmem wdarła się do czołówki światowych wokalistek. Już pierwsze wydawnictwo amerykańskiej artystki pokryło się platyną. Zaledwie 18-letnia Eilish ma na swoim koncie pięć statuetek Grammy, trzy nagrody MTV Music Awards i dwie MTV Europe Music Awards.

Twórcy 25. filmu o najsłynniejszym filmowym agencie świata  Jamesie Bondzie także docenili talent młodej wokalistki. Została ona najmłodszą piosenkarką, która zaśpiewała utwór, który znajdzie się w filmie o agencie 007.

- To, że stałam się częścią tego projektu, to czyste szaleństwo. To wielki zaszczyt, że mogłam nagrać tytułową piosenkę do tej legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza filmowa seria, jaka istnieje. Ciągle jestem w szoku - komentowała Billie.

 Oscary 2020: wzruszający występ Billie Eilish. Oddała hołd m.in. Koby'emu Bryantowi [WIDEO]

No Time To Die: piosenka Billie Eilish do filmu o Bondzie

"No Time To Die", tytułowy utwór do nowego filmu o Bondzie, jest już dostępny w sieci. Eilish napisała utwór razem z bratem Finneasem. Wyraźnie czuć w nim klimat szpiegowskiej serii, 18-letniej gwieździe udało się jednak zawrzeć w singlu swój charakterystyczny, nieco melancholijny styl.

Nagranie piosenki do filmu o agencie 007 to duża nobilitacja. Wcześniej w produkcjach o Jamesie Bondzie zaśpiewali między innymi Tina Turner, Paul McCartney i Nancy Sinatra.

 James Bond: Pojawił się oficjalny zwiastun filmu ,,Nie czas umierać". David Craig powraca jako agent 007

 

RadioZET.pl/MF