Obserwuj w Google News

Niall Horan wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.02.2020 15:15

Niall Horan wystąpi w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej „Nice To Meet Ya”. Koncert gwiazdora One Direction odbędzie się 13 października w Warszawie. Na scenie pojawi się także gość specjalny — Maisie Peters.

Niall Horan wystąpi w Polsce 2020 kiedy i gdzie koncert DATA BILETY
fot. mat. prasowe

Niall Horan wystąpi w Polsce. Koncert w Warszawie [DATA, MIEJSCE]

Niall Horan z koncertem w Polsce. Popularny wokalista, który jeszcze do niedawna występował w zespole One Direction, wystąpi 13 października w hali COS Torwar w Warszawie. Gościem specjalnym koncertu będzie Maisie Peters.

W trakcie światowej trasy koncertowej „Nice To Meet Ya” Niall Horan będzie promował swój najnowszy album zatytułowany „Heartbreak Weather”, który ukaże się już 13 marca. Promują go single „Nice to Meet Ya”, „Put a Little Love on Me” i „No Judgement”.

Na płycie „Heartbreak Weather” pojawią się bardzo różnorodne brzmienia: nowoczesny pop, nostalgiczny groove, hałaśliwy rock i folk czy ciche dźwięki oraz donośne partie chórów.

 To prawie album koncepcyjny. Miałem nadzieję opowiedzieć ludziom historię, napisać piosenki o związku od jego początku aż do końca — z różnych stron — zamiast pisać same smutne utwory o sobie. Bo kiedy dochodzi do rozpadu związku, nie jest to tylko i wyłącznie coś smutnego — mówi artysta.

BILETY na koncert Nialla Horana w Warszawie

Ogólna sprzedaż biletów na koncert Nialla Horana rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl . Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK