Obserwuj w Google News

11-letnia raperka miażdży PiS. Jej utwór hitem internetu: "Już minął rok, matoły" [WIDEO]

2 min. czytania
28.04.2021 14:47

Nati D. to 11-letnia raperka podbijająca polski internet. Wszystko za sprawą utworu „Kłamiecie, jak umiecie”, w którym dziewczynka atakuje polski rząd. Nati D. otwarcie krytykuje decyzje polityków Prawa i Sprawiedliwości, m.in. odnośnie wielomiesięcznej nauki zdalnej.

Nati D raperka
fot. Youtube screen / Nati D.

Nati D. podbija polski internet. 11-letnia raperka opublikowała utwór krytykujący rząd Prawa i Sprawiedliwości, w którym atakuje polityków za podejmowane przez ich decyzje dotyczące m.in. obecnej edukacji polskich dzieci. Piosenka natychmiast stała się hitem sieci – odsłuchano ją już ponad milion razy w serwisie YouTube.

Zobacz także:  Tata i dzieci w piosence o koronawirusie. „Antywirusowy rap” hitem internetu [WIDEO]

11-letnia raperka Nati D. atakuje PiS. Utwór krytykujący polski rząd hitem internetu

Utwór „Kłamiecie, jak umiecie” Nati D. bije rekordy popularności w polskim internecie. 11-letnia raperka zaskoczyła internautów odważnym tekstem piosenki, w którym otwarcie krytykuje polski rząd i decyzje polityków PiS w czasie pandemii koronawirusa.

Dziewczynka opowiada m.in. problemie nauki zdalnej i jej negatywnym wpływie na edukację dzieci.

– Siedzimy rok na zdalnym, to gorsze niż wagary. Tam w rządzie oszaleli, zamknęli w pi**** szkoły na tylko dwa tygodnie, już minął rok, matoły. Od tego komputera mam jaźni rozdwojenie, prawie na każdej lekcji wpisują mi spóźnienie (…) I taka jest tu prawda, nie ma co się obrażać, ta zdalna edukacja jest gorsza jak zaraza (…) Kłamiecie jak umiecie, już nie zmienię swego zdania. I g*wno będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość – rapuje 11-latka.

Piosenka Nati D. powstała na podkładzie utworu Tomasza Chady i RX „Szukajcie, aż znajdziecie”.

Nati D. gwiazdą sieci. Internauci zachwyceni 11-letnią raperką atakującą rząd

Internauci są pod ogromnym wrażeniem utworu Nati D. W serwisie YouTube pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których słuchacze chwalą nastoletnią raperkę za to, co zrobiła.

„Dziecko myśli trzeźwiej, realniej niż większość dorosłych, szacun”, „Ukłon do ziemi w ich stronę za to, że Cię tak wychowali w tych zepsutych czasach. Brawo za odwagę”, „Wielkie gratulacje dla rodziców!”, „Jednak jest nadzieja w najmłodszych” – czytamy w komentarzach.

Zobacz także:  Andrzej Piaseczny atakuje polskich polityków w nowej piosence „Przedostatni”. "Niech pozwolą mi być kim jestem"