Obserwuj w Google News

Natasha Stuart nie żyje. Uczestniczka "The Voice" zmarła po walce z rakiem piersi

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.01.2020 10:49
Zareaguj Reakcja

Natasha Stuart nie żyje. Uczestniczka australijskiej edycji „The Voice” zmarła 29 stycznia w wieku 43 lat. Australijka zmagała się z rakiem piersi.

Natasha Stuart nie żyje uczestniczka The Voice zmarła po walce z rakiem piersi
fot. Youtube screen

Natasha Stuart nie żyje. Uczestniczka The Voice zmarła po walce z rakiem piersi

Natasha Stuart nie żyje. Wokalistka brała udział w ósmej edycji australijskiego „The Voice”, w której dotarła do etapu odcinków na żywo. W trakcie Przesłuchania w Ciemno zaśpiewała utwór „I Was Here” z repertuaru Beyonce.

43-letnia uczestniczka „The Voice” zmagała się z rakiem piersi i pojawiła się w programie już po diagnozie. Zmarła w środę w szpitalu w Sydney po dwuletniej walce z chorobą nowotworową. W trakcie leczenia Natasha Stuart musiała poddać się m.in. wielomiesięcznej chemioterapii i lumpektomii.

>> Objawy raka piersi. Jakie symptomy mogą świadczyć o rozwoju raka piersi?

— Wchodzenie na scenę w peruce i bycie normalną dziewczyną było dla mnie najlepszą możliwą rzeczą, ponieważ było to niczym kompletna ucieczka. Nie wyglądałam jak pacjent z rakiem — powiedziała Natasha Stuart w jednym z wywiadów.

W trakcie swojej muzycznej kariery Natasha Stuart współpracowała z wieloma znanymi artystami, m.in. Deltą Goodrem, Jessicą Mauboy, Boyem George’m i Michaelem Boltonem.

RadioZET.pl/who.com.au/PK