Obserwuj w Google News

Natalie Horler ma koronawirusa. Wokalistka zespołu Cascada zdradziła, w jakim jest stanie

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.03.2020 11:33

Natalie Horler, gwiazda popularnego zespołu Cascada, poinformowała, że jest zakażona koronawirusem. Znana z hitów „Everytime We Touch” i „Evacuate The Dancefloor” piosenkarka zaapelowała do fanów, aby pozostali w domach.

Natalie Horler ma koronawirusa wokalistka zespołu Cascada zdradziła w jakim jest stanie
fot. Face to Face/REPORTER/East News

Natalie Horler, wokalistka zespołu Cascada ma koronawirusa

Natalie Horler ma koronawirusa. Znana z popularnego niegdyś zespołu Cascada piosenkarka poinformowała w mediach społecznościowych, że przeprowadzony test dał wynik pozytywny. Wokalistka uspokoiła jednak fanów i potwierdziła, że jest obecnie w dobrym stanie.

W ostatnich dniach u niemieckiej artystki pojawiły się różne symptomy choroby, m.in. wysoka gorączka czy nagła utrata węchu i smaku. Postanowiła więc skontaktować się z odpowiednimi służbami, ale po przeprowadzonym wywiadzie lekarze poinformowali Horler, że nie kwalifikuje się do testu, ponieważ nie podróżowała w ostatnim czasie do krajów wysokiego ryzyka i nie miała kontaktu z osobami z potwierdzonym zakażeniem. Wokalistka Cascady zdecydowała się więc zapłacić 128 euro za wykonanie testu.

Wciąż przyzwyczajam się do tej myśli, ale tak naprawdę niewiele się zmieniło w moim codziennym życiu — napisała 38-letnia Natalie Horler i potwierdziła, że nie opuści domu w ciągu najbliższych 14 dni.

Mój przypadek będzie najprawdopodobniej łagodny, więc najważniejszą rzeczą jest chronić inne osoby, które mogą być zagrożone. Proszę Was wszystkich, zostańcie w domach — dodała.

Natalie Horler zdobyła popularność jako wokalistka Cascady. W pierwszej dekadzie XXI wieku niemiecki zasłynął z eurodance’owych hitów. Do największych przebojów grupy należą utwory „Everytime We Touch”, „Evacuate The Dancefloor”, „Dangerous” czy „Pyromania”.

Zespół Cascada reprezentował Niemcy w Konkursie Piosenki Eurowizji 2013 w Szwecji. Grupa zajęła jednak dopiero 21. miejsce.

RadioZET.pl/wiwibloggs.com/PK