Obserwuj w Google News

Natalia Szroder i Ralph Kaminski we wspólnym singlu. Tak piosenkarka świętuje 26. urodziny [WIDEO]

2 min. czytania
20.04.2021 15:17

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski zaprezentowali wspólny singiel „Przypływy”. Piosenka opublikowała piękną balladę w dniu swoich 26. urodzin. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk nagrany na Kaszubach.

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski
fot. Kazik Rolbiecki

Natalia Szroeder przygotowuje się do wydania nowej płyty. Piosenkarka zaprezentowała już wcześniej single „Powinnam?” i „Połóż się tu”.

Teraz przyszła na wyjątkowy duet. Natalia Szroeder nagrała wspólny singiel z Ralphem Kaminskim. To pierwsza muzyczna współpraca artystów.

ZET na Punkcie Muzyki: Natalia Szroeder o singlu "Powinnam?". Zdradziła, kiedy premiera płyty! [WIDEO]

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski we wspólnym singlu „Przypływy”

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski w duecie. Jak przyznali sami artyści, wspólny singiel „Przypływy” jest dla nich bardzo szczególnym utworem. Piosenkarka zdradziła, że pomysł na współpracę z Ralphem zrodził się zaraz po tym, jak powstała melodia piosenki.

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty - zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów”. Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence – mówi Natalia.

Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać – dodaje Ralph.

Teledysk do piosenki „Przypływy” został wyreżyserowany przez Adama Romanowskiego. Zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

Nowa płyta Natalii Szroeder. Kiedy premiera jej drugiego albumu?

Nowa płyta Natalii Szroeder ukaże się jesienią tego roku – zdradziła piosenkarka w programie „ZET na Punkcie Muzyki” Marcina Wojciechowskiego.

We wcześniejszej rozmowie z Damianem Michałowskim ujawniła także inny szczegół dotyczący nowego albumu. Natalia Szroeder pochwaliła się, że na albumie pojawią się goście.

Natalia Szroeder ma już wybrane imię dla córeczki. "Żydowskie, piękne imię"

RadioZET.pl/mat.prasowe